Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Hanzas peronā sākas Latvijas Pasākumu foruma 4. rudens sesija

Ar nozares audiovizuālo dienu un labāko pasākumu risinājumu lekcijām otrdien kultūras, mūzikas un mākslas telpā Hanzas perons sāksies Latvijas Pasākumu foruma 4. rudens sesija.

Šoruden Latvijas pasākumu nozares profesionāļi satiksies uz Hanzas perona platformas - vietā, no kuras iespējams sākt ceļojumu visdažādākajos virzienos. Rudens sesijas maršrutu galamērķi - ilgtspējīgums, pasākumu realizācijas kvalitāte, inovācijas un tehniskā aprīkojuma novitātes, kas svarīgas ikvienam pasākumu rīkotājam. Rudens sesijā tiks runāts par to, kā pagājusi 2019. gada vasaras sezona, un apskatītas tendences, kas sagaida pasākumu aprīkojuma un tehniskā nodrošinājuma jomu turpmāk. Lekcijās un diskusijās tiks apskatīti pasākumu tehniskās producēšanas un audiovizuālās realizācijas aktuālos jautājumi.

Kopā ar rudens sesiju notiks arī pirmā lekciju programma pasākumu audiovizuālā sektora speciālistiem Audiovizuālā diena 2019, pasākumu nozares izstāde Pasākumu ekspo 2019, prezentāciju cikls Pasākumu ekspo 2019. Labāko pasākumu risinājumu prezentācijas un pasākumu radošo personību izcilības balvas Lauru LaPPA pasniegšanas ceremonija.

Latvijas Pasākumu forums ir ikgadēja Latvijas pasākumu nozares speciālistu kopā sanākšanas, pieredzes apmaiņas un zināšanu pilnveides platforma. Latvijas Pasākumu foruma dalībnieki ir jomas speciālisti: teorētiķi un praktiķi, privātā un publiskā sektora pārstāvji, valsts un pašvaldību kultūras iestāžu darbinieki, pasākumu organizētāji, producenti, pasākumu norišu vietu pārstāvji, nozares pakalpojumu sniedzēji un piegādātāji, kā arī citi nozares uzņēmumi un iestādes.

Katru rudeni Rīgā notiek Latvijas Pasākumu foruma rudens sesija - divu dienu pasākums, kas veltīts jaunumiem pasākumu aprīkojuma un tehniskā nodrošinājuma jomā, pasākumu tehniskajai producēšanai un audiovizuālajai realizācijai.

Top komentāri

Novērotājs
N
Tukšs reklāmraksts. Pasākumu rīkošana ir labs bizness, taču verienigie 60milj LV100 pasākumi iet uz beigām, tādēļ jādomā, kam tagad pierādīt daudzu tūkstošu lielos rēķinus par skaņu, gaismu, dekorācijām un pārsvarā tukšo režiju utt. Vēl jau paliek pilsētu un novadu svētku , taču pēc novadu reformas arī šīs barotavas varētu aizvērties.
Balagāns
B
Protams, ka naudaskāre ir tas, kas vieno visus tā sauktos māksleniekus - pēc tam, kad Šipkevics sev nogrāba 17 000 par 1,5 stundu koncertu (ar labvēles Melbārdes svētību), ne par ko nav jābrīnās!? Tikai nelieciet man iet un skatīties to kārtējo balagānu!
jautājums
j
Kādam ir jābūt fetišam, lai dotu šādus nosaukumus - "perons", "Pasākumu forums", "sesija"? Deputāta-dzelzceļnieka forumošana?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas