Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Latvijas Pasākumu forums

FOTO: Pasākumu profesionāļiem pasniegtas izcilības balvas Lauru LaPPA

2. oktobrī kultūras un izklaides telpā Hanzas perons notika radošo profesionāļu godināšana - izcilības balvas Lauru LaPPA pasniegšana. Tā ir Latvijas Pasākumu producentu asociācijas (LaPPA) iniciēta tradīcija un nozares vērtējums teicamam darbam pasākumu nozarē ar mērķi izcelt un popularizēt labākos pasākumu radošos profesionāļus.

FOTO: Pasākumu rīkotājus aicina atteikties no hēlija balonu laišanas gaisā

Trešdien Pasākumu foruma laikā tika prezentēts saprašanās memorands, kas aicina ikvienu pasākumu rīkotāju Latvijā atteikties no hēlija balonu un citu nekontrolējami lidojošu priekšmetu laišanas gaisā, aģentūrai LETA sacīja kustības Sustainable tips dibinātāja Elīna Kolāte.

Pasākumu jomas tehniķi tiksies Hanzas peronā

Latvijas pasākumu jomas tehniķi 1. oktobrī tiksies Hanzas peronā - audiovizuālajā dienā lai runātu par pasākumu jomas aktuālajiem jautājumiem, informē pasākuma organizētāji.

Aicina iesaistīties Latvijas pasākumu norises vietu asociācijā

Latvijas Pasākumu foruma paspārnē ir dzimusi ideja apvienot Latvijas pasākumu norises vietas sabiedriskā organizācijā. Biedrības mērķi būs norišu vietu līmeņa celšana, nozares izglītības attīstība, jaunu risinājumu, inovāciju ieviešana, iesaiste normatīvo aktu, standartu, vadlīniju izstrādē, sadarbība ar valsts un pašvaldības institūcijām, dalība starptautiskās organizācijās, apmaiņa ar informāciju un nozares koordinācija.

Audiovizuālā dienas 2019 ietvaros prezentēs Midas digitālo pulti Heritage-D

Otrdien, 1. oktobrī, Hanzas peronā, Latvijas Pasākumu foruma Audiovizuālās dienas 2019 ietvaros, ikvienam interesentam būs Iespēja iepazīties ar pilnīgi jaunu produktu, kurš ir ilgi gaidīts profesionālajā audio pasaulē un tikai 27. augustā tika oficiāli prezentēts VIP publikai Melburnā, Austrālijā. Šobrīd pasaulē apskatei pieejamas tikai četras demo pultis, no kurām viena - tieši Latvijā.

Hanzas peronā pulcēsies Latvijas pasākumu nozares profesionāļi

1. un 2. oktobrī Latvijas pasākumu nozares profesionāļi pulcēsies Latvijas Pasākumu foruma ceturtajā rudens sesijā, kura notiks jaunatklātajā Hanzas peronā. Rudens sesijas maršrutu galamērķi - ilgstspējīgums, pasākumu realizācijas kvalitāte, inovācijas un tehniskā aprīkojuma novitātes, kas svarīgas ikvienam pasākumu rīkotājam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide