Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas autoceļu uzturētājs par 1,5 miljoniem eiro plāno iegādāties lāpstu nažus

A/s Latvijas autoceļu uzturētājs par 1,5 miljoniem eiro plāno iegādāties lāpstu nažus, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

Latvijas autoceļu uzturētājs izsludinājis iepirkuma konkursu par lāpstu nažu iegādi, kurā pieteikumi iesniedzami līdz 26. novembrim.

Kompānija paredzējusi iegādāties gludus metāla nažus, sietveida metāla nažus, metāla nažus ar cietsakausējuma tapām, metāla nažus ar cietkausējuma plāksnes iestrādni, kombi nažus ar gumijas un korunda pildījumu, gumijas nažus, metāla montāžas plāksnes un metāla nažu stiprinājumus.

Iepirkuma nolikums paredz, ka vienošanās par lāpstu nažu piegādi būs spēkā līdz 2020.gada 31.decembrim, ar tiesībām pagarināt vienošanās termiņu vēl uz 24 mēnešiem. Vienošanās tiks izbeigta, ja tiks sasniegta kopējā vispārīgās vienošanās summa. Vispārīgās vienošanās kopējā summa darbības laikā nedrīkstēs pārsniegt 1,5 miljonus eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Iepirkuma prasības nosaka, ka pretendents no 2016.gada līdz piedāvājuma iesniegšanai ir veicis piegādes ar lāpstu nažiem un to stiprinājumiem, kas naudas izteiksmē nav mazāka par 100 000 eiro bez PVN.

LAU veic gandrīz 200 dažādus ikdienas uzturēšanas darbu uz valsts autoceļiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 kilometru, no tiem 9092 kilometri autoceļu ir ar melno segumu un 10 989 kilometri ir grants autoceļu, kā arī ikdienas uzturēšanas darbi tiek veikti uz vairāk nekā 900 tiltiem.

Top komentāri

melnais humors
m
Cik var noprast , tad runa ir nevis par kabatas nažiem, bet par buldozera lāpstu nažiem. Smieklīgi, bet, lai ko ziņotu LETA, tas vienmēr ir neapšaubāms viņu diletantisma un muļķības apliecinājums.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūžībā devies Rīgas domes kaķis Muris(24)

Mūžībā devies viens no Rīgas domes kaķiem - Muris, sociālajā vietnē Facebook paziņojis bijušais Rīgas mērs un pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas