Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Latvijas autoceļu uzturētājs

Šorīt Vidzemē tīrīti un kaisīti sniegotie ceļi vairāk nekā 100 km garumā

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs, ņemot vērā ziemai raksturīgos apstākļus, pirmdien agri no rīta veicis ziemas dienesta darbus Cēsu, Smiltenes un Alūksnes apkaimē. Kopumā autoceļu brauktuves slīdamības samazināšanas un sniega attīrīšanas darbi uz valsts autoceļiem veikti vairāk nekā 100 km garumā. Laika prognozes liecina, ka vēl šodien Vidzemes reģionā uz autoceļiem var veidoties apledojums, iespējama arī snigšana.

Uz Latvijas autoceļiem par bīstamām atzītas 48 vietas

VAS Latvijas valsts ceļi (LVC) valsts galveno autoceļu bīstamo posmu un krustojumu jeb "melno punktu" jaunākajā kartē, par bīstamām atzītas 48 vietas, kas ir divas reizes mazāk nekā iepriekšējā periodā, ceturtdien žurnālistiem pastāstīja LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbos ieguldīti 48 miljoni eiro

Šogad VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem, ieskaitot ziemas sezonu, veicis 48 miljonu eiro apmērā. Bedru remontdarbi uz melnā seguma autoceļiem veikti vairāk nekā 312 tūkstošu kvadrātmetru apjomā, greiderēšanas darbi uz grants autoceļiem izpildīti teju 82 tūkstoša km apjomā, savukārt dilumkārta jeb greiderējamā kārta atjaunota 10 399 m3 apjomā, bet grants segumu iesēdumu un bedru remontdarbi veikti teju 149 tūkstošu m3 apjomā.

Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu izmaksas sasniedz 43,8 miljonus eiro

Šogad VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem, ieskaitot ziemas sezonu, veicis 43,8 miljonu eiro apmērā. Bedru remontdarbi uz melnā seguma autoceļiem veikti vairāk nekā 298 000 kvadrātmetru apjomā, greiderēšanas darbi uz grants autoceļiem izpildīti teju 68 800 km apjomā, savukārt dilumkārta jeb greiderējamā kārta atjaunota vairāk nekā 5000 kvadrātmetru apjomā, bet grants segumu iesēdumu un bedru remontdarbi veikti vairāk nekā 120 000 kvadrātmetru apjomā.

Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbos šogad ieguldīti 19,9 miljoni eiro

Šogad VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) apjomīgākos autoceļu ikdienas uzturēšanas darbus – segumu uzturēšana, satiksmes organizēšana, autoceļu kopšana, kā arī satiksmes pārvadu, caurteku un gājēju tuneļu uzturēšana – veicis 19,9 miljonu eiro apmērā. Bedru remontdarbi uz melnā seguma autoceļiem veikti 279 tūkstošu kvadrātmetru platībā, greiderēšanas darbi uz grants ceļiem izpildīti 52 700 kilometru garumā, bet grants segumu iesēdumu un bedru remontdarbi veikti 90 tūkstošu kubikmetru apmērā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide