Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Darbs uzteikts arī LNT ziņu vadītājiem Dobelei, Auzānam un Goldmanim

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kosmoss
K
Diemžel saulīt tu jauc saīsinajumu. LatvijasNacionālāTelevīzija, nenozīmē ka šis ir valsts kanāls. Tas bija PRIVĀTS kanāls kurš piederēja dibinātājam- Andrejam Ēķim. Ēķis 2017 gadā vairs acīm redzot negribēja nemties un vienkārši piepildīja savu kabatu ar pāris ļimakiem, pārdodot kanālu MTG grupai. Jau tajā laikā brīnijos kapēc neviens par šo neceļ brēku.. Ka vienu no galvenajiem valsts kanaliem vienkārši atdod ziedriem.. Necēla jo visi turpināja skatīties savu iemīļoto ziepeni un Dobeli lnt ziņās un visiem bija po vai latvietim vai zviedram vai krievam tagad pieder kanāls. Galvenais ka ziepeni rāda..... Tagad ka Zviedri - nu jau pāris gadus pilntiesīgie īpašnieki. Šo kanālu slēdz, jo šis kanāls ir NEKAS ievērības cienīgs pat uz ziemeļeiropas fona, pēkšņi tauta kaut ko raud un gudri d.... NOPIETNI? Kur visi bija, ka Ēķis divkosīgi kanālu pārdeva gūstot tikai savu labumu?!?? VIENKĀRSI - NOPIETNI?!????
arprac
a
LNT - Latvijas Neatkarīgā Televīzija. kurā vietā tev ir nacionālā? apskaties un izlasi sākumā. P.S. Bagi jau neatkarīga bija ar laikiem ejot palika atkarīga ... :/
 • 1
 • 0
Velum Pecus
V
Dobele iedomājās, ka čūska palaidīs viņu paiet tai garām un ievēlēs par PPPLV prezidenti. Bet kamēr kāds čūskai nenocirtīs galvu--labāķ nepaliks un latviešiem būs jāklausa zviedru pasakas.
 • 5
 • 0
Kristaps
K
Nu jā... Dobele 25 gadus nostrādajusi par ziņu diktori, pensiju vel nav sasniegusi... Nav mums ta sfēra tik plaša lai viņai atrastos tāda pati pozīcija vai līdzīga, citā kompanijā. Un ko tagad darīs?... Neies jau atkal kkur strādāt pa minimālo meneša atalgojumu, būdama karjeras pirmajā pakāpienā... Šāda sfēra mūsu mazajā valstī ir tik ierobežota, ka ja notiek, kā tagad ir noticis, tad īsti ne kur citur ar savu spožo 'CV' nevari lepoties.
prieks
p
Shtrunts par Dobeli, Jelgavu un Aizkraukli, bet ká jevreju varéja atlaist, nesanjemot Jeruzálemes piekrishanu, nav saprotams. Jeb es esmu kaut ko palaidis garám.
P
P
Te nu bija,visur piebilde-smagos noziegumos,apsūdzēteis,smagos noziegumos apsūdzētais.Ko nu?
Velum Pectus
V
“Kompānijā informēja, ka All Media Baltics paplašinās kanāla TV3 piedāvāto ziņu apmēru....” Bet gala iznākums būs kā ar Jaunākām Ziņām. Latvijas kultūras Fonds sarunās ‘vēsturnieci’ Muktu Fāveli un apgriezīs pagātni augšpēdus. Un velum pectus (apdilstā tauta) meliem noticēs.
Phe
P
Nu tak neparakstiet nekādas vienošanās! Sagaidiet uzteikumu, likumīgu, ar visām kompensācijām. Protams, ja kompensācija jau tagad ir piedāvātata vairāk nekā 4 algu apmērā (kas pienākas pēc likuma par tādu stāžu), tad viss ok.
Viss labi
V
Spriežot pēc redzētas kopbildes, kolektiva videjais barojums ir labs. Tagad nāksies savilkt jostas un pārkvalificeties uz kāpostu šķirošanu Īrijā.
nav labi
n
ņirgāties, arī bīstami, jo enerģija atgriežas pie autora
 • 5
 • 0
Seska Smaka
S
Pag,vai tad Valsts nevar katram atlaistajam darbiniekam izmaksāt pa 250 000 eur ?Tāpat kā tam dzelzceła pimpim?Kas tad te ir parr dessām???
uu
u
Žēl gan, ka līdz galam neizdosies vērot procesu, kā daža laba LNT ekrāna seja nodzeras līdz pelēm.
Kika
K
Cik nožēlojami un pazemojoši ja kaut kadi s...ărzemnieki šădi var izrikoties ar Ilzi Dobeli - izskatīgu, šarmantu un gudru diktori. Viņa ir viena no labakajām Latvijā. Nožēlojama ir ari Padome, kas pieļauj apvienot LNT ar TV3.
Ibio
I
Nožēlojams esi tu, jo nesaproti atšķiribu starp valsts tv ( ko regulē no augšas) un privāto biznesu, ko regulē peļņa un rentabilitate, nevis kaut kādas tur padomes...
 • 7
 • 2
OO
O
Zaķīt, nav tā, ka televīzijas būtu kaut kādi ārpus visiem likumiem uzburti brīnumi. Tas ir bizness, uzņēmumi, kas kādam pieder. Atver acis, ir kapitālisms! Sociālistiskais tautas īpašums ir miris.
 • 12
 • 3
Ko murgo
K
Mazliet esi aizkavējusies attistibā. Tas bija PSRS laikā, kad visu regulēja, te ir runa par PRIVĀTU biznesu, kurš ir redzami uzpūsts. Žurnalistu pārprodukcija ir acim redzama, jāsāk apgūt citas profesijas.
 • 14
 • 3
ARGO
A
LNT vienmēr ir bijis vieglas uzvedības mēdijs, bez nopietnām ziņām, bez analītiskās žurnālistikas. Varbūt kāda latviešu mājsaimniece-mietpilsone ir sabēdājusies, ka vairs neredzēs kādu no savām iemīļotajām saldo ziņu lasītājām, bet man ir PO. Dobele ar Auzānu varētu atrast darbu kādā burgerī, Goldmanis - vieglās mūzikas radio stacijā. Pārējie tāpat.
anarchists
a
LTV nav vajadzīga nevienam normāli domājošam cilvēkam.Varētu likvidēt pilnīgi visus LTV kanālus-neviens pat nenošpļautos.
:):):):):):):):)
:
Likteņa ironija: nesen TV3 Nekā personīgi sižetā mediju brīvības cīnītāji apgalvoja, ka tas nav nekāds drauds Latvijas informatīvai telpai, ka ārvalstu investoram pieder VIENĪGĀ ziņu aģentūra LETA Nu bet tak tas investors arī gribēs optimizēties, ko tad darīsim?
Kāda problēma
K
Nu lai tak meklē darbu, nesaprotu kur problēma? Vai mums viņiem darbs jāmeklē?
Interesanti
I
Kur to LNT vispār var redzēt ? Man pietiek ar 5 latviešu bezmaksas kanāliem, bet tāda LNT tur nav.
redz to Interesanti
r
Patiesībā jau arī tajā kabeļTV tas milzu skaits kanālu...tikai tādas ziepju operas...Es no tā visa skatos kādus 5-6 kanālus...Tur pilns ar krievu kanāliem kur nekā interesanta nav...
 • 20
 • 4
redz to Interesanti
r
Man tajā virszemes TV tas OTV liekas lieka piedeva: Tur bez sporta nekad neko citu nerāda...
 • 8
 • 1
paskaidroju
p
LNT(Latvijas neatkarīgā televīzija) ir tikai kabeļprogrammas varianatā, un iespējams ka arī datorā-neesmu pārbaudījis. Virszemes TV kas ir Jums tā netiek translēta....
 • 9
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Grobiņa – atslēga uz vikingu laikmetu(5)

Lai aizsargātu un saglabātu Grobiņas arheoloģisko kompleksu, tam noteikts valsts nozīmes arheoloģijas pieminekļa aizsardzības statuss. Kopš 2010. gada tas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas n...

Baltkrievija uz svaru kausiem(23)

"Katliņš vārās," tā par notikumiem Baltkrievijā pēc prezidenta vēlēšanām, kurās uzvarējis līdzšinējais valsts galva Aleksandrs Lukašenko, saka vairāki Dienas uzrunātie ārpolitikas ekspert...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas