Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

LNT

TV3 ziņas nākamgad rādīs citā laikā

Mediju grupas TV3 Group kanāls TV3 no 2020.gada 6.janvāra piedāvās daudz plašāku ziņu un informatīvo raidījumu programmu, turklāt TV3 ziņas turpmāk tiks rādītas citā laikā, informēja kanāla pārstāvji.

Kanāli sievietēm un bērniem

Nesen publiskajā telpā izskanējušās ziņas par Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) kanāla likvidāciju izrādījušās patiesas. Piektdien kompānijas All Media Baltics vadītājs Kristians Antings paziņoja, ka no nākamā gada sakarā ar zīmola maiņu uz TV3 zīmolu LNT un Kanālu 2 aizstās jauni kanāli mediju grupas TV produktu portfelī. "Nu jau vairāk nekā 20 gadu mūsu grupas mediji ir nozīmīgi lielai daļai Baltijas valstu iedzīvotāju. TV3 zīmols ir pazīstams gandrīz 100% mājsaimniecību visā Latvijā. Tieši tāpēc esam nolēmuši arī citus mūsu mediju grupas satura produktus piedāvāt ar TV3 zīmolu, radot vienotu produktu saimi," stāsta Antings.

Anita Brauna pamet TV3 ziņu dienestu

TV3 ziņu dienesta producente Anita Brauna aģentūrai LETA apliecināja, ka nolēmusi atstāt darbu šajā medijā. Viņa klāstīja, ka lēmums vairāk ir personisks, taču sakritis arī ar pārmaiņām mediju grupā All Media Baltics.

Darbs uzteikts arī LNT ziņu vadītājiem Dobelei, Auzānam un Goldmanim

Piektdien mediju grupā All Media Baltics, kas paziņojusi par telekanālu TV3 un LNT ziņu dienestu apvienošanu, sākta darbinieku atlaišana, noskaidroja aģentūra LETA. Tostarp darbs ar 1. decembri uzteikts vairākiem pazīstamiem LNT ziņu raidījumu vadītājiem, kuri kanālā strādā gadiem ilgi.

NEPLP: Lēmums mainīt LNT formātu varētu neatbilst Latvijas likumiem

Mediju grupas All Media Baltics lēmums mainīt Latvijas Nacionālās televīzijas (LNT) formātu varētu būt pretrunā ar Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu, aģentūrai LETA norādīja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājas vietnieks Ivars Āboliņš.

All Media Baltics savus produktus apvienos zem TV3 zīmola

No decembra All Media Baltics visās trīs Baltijas valstīs veiks zīmola maiņu saviem produktiem, apvienojot tos zem TV3 zīmola. Arī pati mediju grupa turpmāk strādās ar zīmolu TV3 Grupa, portālu Diena informē uzņēmums.

LNT liktenis pagaidām nav skaidrs

Nesen publiskajā telpā izskanējušas bažas par to, ka Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) kanāls varētu tikt likvidēts. LNT Ziņu dienesta žurnāliste Ieva Vārna Latvijas Radio (LR) paskaidroja, ka pagaidām komentēt neko nevar, taču atzina, ka darbinieku starpā valda satraukums un spriedze. Vārna uzsvēra, ka LNT kolektīva skatījumā "kanāla ziņu dienests ir būtiska Latvijas informatīvās telpas sastāvdaļa". Zināms, ka piektdien, 8. novembrī, notiks darbinieku sapulce. All Media Latvia komunikācijas projektu vadītāja Alise Mališko Dienu informēja, ka uzņēmums komentārus sniegs tikai piektdien, pēc sapulces.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide