Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Mums pietrūkst izpratnes, ka etniskie jautājumi tomēr nav tie, uz kuriem būvēt politisko dienaskārtību

Demokrātiskā sabiedrībā pilnīgas saliedētības nav

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
diogens
d
Absolūts nav it nekas, bet par to šeit neiet runa.
Juhani Tontti
Democracy brings always different opinions into public discussion. Aint it good? People always think that demogracy is purely a good thing. But its secret is the competition between opinions. See kingrahoitus.fi
ērce
ē
Tiesa, tiesa, Inese. Bet Latvijā nekādas saliedētības nav, te ir totāls aparteīds pateicoties atsevišķām izblītības sistēmām.
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
APVIENĪBA ''PAR'' IR PAR ĢIMEŅU IZNĪCINĀŠANU ! DIEVA NOLĀDĒTI GENDERISTI ! VAI LATVIJAI TO VAJAG ?
Viens
V
Visa šī intervija ir viena cilvēka viedoklis un nekas vairāk! Nekādus "sabiedriskus" secinājumus izdarīt nevar un nevajag.
J
J
"Demokrātiskā sabiedrībā pilnīgas saliedētības vispār nav", bet nav arī sestās kolonnas, kuras galvenais mērķis ir sagraut valstiskumu un pēc tam pievienoties mātuškai.
Valdis Freimantāls
V
KĀ VAR RUNĀT PAR SABIEDRĪBAS ATTIECīBĀM, JA Rīgas Latviešu Biedrības likumīgie 1938. gada statūti Latvijā kopš 1993. gada 18. februāra nakts ir aizliegti ? Lūdzu izlasīt par to manu rakstu internetā www Mosties, celies, strādā!
nepūt, Guntar !
n
Ko tu saproti ar "saliedētību"? Demokratiskās valstīs visi ir saliedēti ap valsts valodu un ap valsts kultūras norisēm.
sms
s
saprātīgas domas, bez histērijas un pārspīlējumiem
Platons
P
Sengrieķu filozofa Platona citāts - "Demokrātija ir vairākuma ārprāts".
Enģeļa viesis
E
Pirms rakstiet rakstu, pastudējiet lūdzu , kas ir demokrātiska pārvalde un sapratīsiet, ka Latvijā nekad nav bijis demokrātiskas valsts, sabiedrības vadības! Ir bijis viss kas, bet to nevar nosaukt par demokrātiju...Ir labi iesākts, bet viss atkarīgs kā mēs turpināsim ...Viss vēl priekšā!
Dzile
D
Kapec sis debila Ines Supule vemstas doma, ka vinas debilas smadzenes doma pareizi! Kategoriska debilite! Viai si sstulba supule ir izbraukusi arpus savas sadzas? No Latvijas ir azimukusi vairak ka 700 000 iedzivotaju, pie tam jauni cilveki ar gimenem un vinu berni dzivo Lielbritanija, Vacija, Irija...Danija, Norvegija...vai sis debila Supule ir paineresejusis kadas skolas macas Latvijas ekanomisko beglu berni, pirms vina ver vala savu smirdigo lerbu? Liebritanija, irija Latviajs pilsonu berni nemacas latvieus bernudarzos, un nea ari skolas, bet tie macas Lielbritanijas skolas kuras apmacibas bernudarzos, skolas notiek Lielbritanijas valsts valoda- anglu valoda un neviens no Latvijas pilsoniem par to neples matus uz savas dirsas ka to dara sis debila Supule, kuri iestajas pret Latvijas valsts valodu- latvieus valodu, kura ir ka politiska prostituta un latvieus tautas pazemotaja.
——> Dziļe
Tev "aizmucis" ir godīgums un veselai saprāts.
 • 4
 • 1
rusdeģenerātam kvekšķim
r
Saukājoties tu, rusdebilnacistiskā mauka, padari par mauku tikai sevi. Starp citu, madžiņfašisteli cenzoreli, noteikumi ir rakstīti pat taviem drauģeļiem!
 • 1
 • 7
Viva
V
Ikvienam Latvijas pisonim, latvietim ir apkaunojums un pazemojums par to, ka Latvijas idiotiskie, debilie, zagligie, alkatigie, egoistiskie kretini prezidenti, ministri, deputati, ieredni 27. gadu laika nirgajas par Latvijas valsti un latviesu tautu un nav spejusi sakartot Latvijas valsts Izglitibas sistemu atbilstosi Latvijas valsts Satversmei un referenduma rezultatiem kura Latvijas pilsoni pateica Latvijas valsst valsts valodia bus latviesu valodai kas nozime, k avisa Latvijas valsts teritorija visos bernudarzos, skolas, macibu iestades izglitiba un apmacibas ir janodrosina 100% Latvijas valsts valoda- latviesu valoda. Latvija nav aizliegts apgus svesvalodas, un ka pirmo un obligato svesvalodas apmacibu ir ar likumu janosaka anglu valodu, parejas svesvalodas vacu, spanu, krievu...valodu apmaciba ir pec katra brivas izveles. Kapec Latvija, pedejso 27 gados par prezidenteim, ministriem ir vinie idioti, zagli, kretini, kuri neizprot valsts valodas nozimi valsts konteksta?
patriots
p
"Viva" runā patiesību, bet rusdebīliķis kvekšķ.
 • 2
 • 3
rusdebilajam kvekšķim
r
Pats aizvērsies, nacist debilkretīn, vai tev pidarasam palīdzēt?
 • 0
 • 5
Paskatieties
P
šīs "migrantvilcējas" publikācijas internetā un kļūs skaidrs kāds ir viņas un šādu rakstu patiesais mērķis...
Citāts
C
"Esmu lasījusi intervijas ar cilvēkiem no eksotiskākām valstīm, piemēram, Bangladešas vai Indijas, kuri atbraukuši uz Latviju studēt. Viņi ir izjutuši negatīvu un pat vardarbīgu attieksmi pret sevi – vienkārši pienāk un iesit pa seju tikai tāpēc, ka tu citādi izskaties." - BEIDZIET ŠO TAUTU UN RASU SAJAUKŠANAS UN MIGRĀCIJAS PROPAGANDU, LAI KATRA TAUTA DZĪVO SAVĀ ZEMĒ!
—> un,
Nemētājies ar vārdiem. Indiešu un bangladešiešu identitāte savā valstī nav apdraudēta.
 • 0
 • 1
un, rasist
u
ja tev pašam izsitīs purnu par to, ka tu atrodies citā valstī, ko tad?
 • 6
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūžībā devies Rīgas domes kaķis Muris(24)

Mūžībā devies viens no Rīgas domes kaķiem - Muris, sociālajā vietnē Facebook paziņojis bijušais Rīgas mērs un pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas