Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Drošības riski arvien pieaug

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Lentenis
L
Labāk nepaliek. Krievija Krimu nav atdevusi un negrasās atdot. Saimnieks liek aizvien skaļāk riet uz kaimiņvalsti. Tomēr diez vai sagaidīsim nelielu uzvarošu karagājienu, kur arī mums paredzēts iegūt kādu gāzes urbumu- saimnieks pats nobijies no Krievijas jaunajām raķetēm.
Ella
E
Nu nekā jauna - Krievija un krievi... Kam jūs lv mūlāpus vajag, ja vajadzētu, sen jau būtu savākuši.
.
.
Lielākais apdraudējums ir valdošo naidīgā attieksme pret iedzīvotājiem, kas likvidē pēdējās patriotisma kripatas un rada naidu. Roku izgriešanas politika, iedzīšana stūrī ir valdības klasiskie paņēmieni.
oskars
o
atcerieties Vectiranu , luk ta ir jasarga dzimtene ...
Pravietisnejaukais
P
Bībele, Dieva Vārds, Psalms 2.: 1. Kāpēc trokšņo tautas un ļaudis tukšu melš? 2. Zemes ķēniņi ceļas un valdnieki apvienojas pret To Kungu un Viņa Svaidīto : 3. „Sarausim viņu važas un metīsim prom viņu saistekļus!” 4. Bet, kas debesīs valda, smejas, un Tas Kungs tos tura par nieku. 5. Taču reiz Viņš runās uz tiem Savās dusmās un izbiedēs tos Savā bardzībā...
oskars
o
Jusu , pideru , del tie riski ari pieaug ...
Udo Ulbergs
U
Pats bīstamākais, graujošākais apdraudējums nav nosaukts! Tas ir tāpēc, ka "6.oktobra paaudze" nemaz nav spējīga saprast, ka ir latviešu tautai pats bīstamākais un graujošākais apdraudējums. Cits vērtējums nevar būt latviešu tautas visnevērtīgākai paaudzei etnosa vēsturē. Latviešus visvairāk apdraud paši latvieši ar viens otra apzagšanu, naidu pret gudriem un godīgiem cilvēkiem, neliešu atbalstīšanu, nespēju atrast vienu labu cilvēku Rīgas pilij un iesēdinot tajā nekauņu. Latviešus apdraud cilvēciskais pagrimums, kas ir novedis līdz debilai valdībai ar "583 darāmajiem darbiem", līdz LU muižniekdruviešu superneliešiem, rektoriem-naudas kāsējiem utt.
Krējums Saldais
K
Sūri nāk dažiem dienišķā maizīte - krievi kā nenāk tā nenāk, savējie balso ar kājām, bet zilajā ekrānā skatītājs izvēlas kvalitāti nevis propagandu. Atliek tikai drukāt komiksus :)
Ezis
E
Vispirms savās koncepcijās blēj Krievija, Krievija un tad balstories uz to, ka tur daudz reizes izskan šīs valsts nosaukums, secina, ka draudi ir pieauguši. Ģeniāli, es uzskatu. :D
jā, tā runā
j
Viss ir ļoti slikti, bauri vairs netic Izcilības Centra (ASV) propagandai.Cenas jau pārsit Eiropu,tauta izmirst, miljons emigrējis ,bet vainīga Krievija.Kā sacīt, viss made in Latvia stilā.
Nejēga
N
Koncepšens, sitjueišens, informeišens, te latviskajam vairs vietas pavisam nav.
Priecīgs Paskaidrojums
P
Nākošgad PPLV valdība Krieviju pieminēss 666 reizes un no biksēm pilēs dzeltena sula.
  • 5
  • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas