Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +4 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

FOTO: airBaltic godina Baltijas ceļa 30. gadadienu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
tikmēr
t
vakar tikai atcelti reisi Rīga- Cīrihe un Cīrihe-Rīga. Nebija jau ar ko lidot, jo 3 lidmašīnas noparkotas, lai Gauss ar Valstgribuli var pazīmēties, iemest kādu šampja šļuku un uzkost kādu smalku kanapē. Kad būs pasažieriem jāmaksā kompensācijas par atcelto reisu, AirBaltics atrakstīsies, ka tā bija nepārvarama vara, nevis viņu vaina, tāpēc ES regulas noteikumus nepildīs un maksāt neko nemaksās. Viņi nekad nemaksā kompensācijas par atceltiem reisiem. Atsūta garu, nesakarīgu, melīgu penteri un parāda vidējo pirkstu. Katru reizi, kad iznāk ar šo AirMerde lidot, man liekas, ka visa tā augsprātīgā apkalpe ņirgājas par nabaga pasažieriem un tā, kā slaiki no 9. stāva kompānija uz viņiem uzspļauj. Gan ar to, ka uz 150 ekonomklases pasažieriem ir tikai vien tualete, jo priekšējo drīkst izmantot tikai biznesa klase, gan pārbukotajiem reisiem, gan kompensāciju nemaksāšanu, kas saskaņā ar regulu cilvēkiem pienākas.
Aldona
A
Vai, vai, vai ka Gauss lien diras Latvanijas noplukusajiem kretiniem... Latvijas tauta izcinija ar savu pacietibu,, drosmi Latvijas brivibu, tacu, pati tauta jau 30 gadus nikst nabadziba, pazemojuma, puzbada, bet Latvanijas vadoni tikai Latvijas valsts amatos megina ielikt arzemniekus...saja gadijuma so kretinu Gausu, kur Latvijas valstij piederosu avikompaniju ir padarijis par Ryanair zema limena aviokompaniju, atskiriba ir tikai ta, ka Ryanair ir 3 reizes letakas billetes (lidmasinas ir ciganu tigrgus atmosfera), bet airbaltic ir 3 reizes dragakas billetes, bet pakalpojumu limns ir viandas viss par maksu. Rigas lidosta airbaltic kompaniju krievi no Krievijas sauka par jobanaja kompanija...
Arturs Priedītis
A
Daudzi cilvēki joprojām pret “Baltijas ceļu” izturas kā pret kaut ko gaišu un tautiski vērtīgu viņu dzīvē, jo viņi toreiz, stāvot uz ceļa, deva savu artavu Latvijas brīvības atgūšanā. Daudzi cilvēki pret “perestroiku”/”atmodu” vispār izturas kā pret politiski konstruktīvu darbību cilvēciski cienīgas dzīves nodrošināšanai. Atklāti sakot, šos cilvēkus ir žēl un rodas vēlēšanās ļaut viņiem dzīvot maldīgo ilūziju gūstā līdz mūža beigām. Nav vajadzīgs viņus sāpināt ar patiesību. Nav vajadzīgas patiesības traģisma izraisītas rūgtās emocijas un dziļie prāta pārdzīvojumi. Tie cilvēki, kuri ir spējīgi izprast vēsturisko objektivitāti, nevēlas dzīvot melu tvanā un grib zināt patiesību, reāli jau zina patiesību, kaut gan valdošā kliķe un “atmodas” nelietīgi “lāčplēši” joprojām slēpj patiesību un joprojām drausmīgi melo par vēsturiskajiem notikumiem XX gs. nogalē. Savukārt tos cilvēkus (“6.oktobra paaudzes” vairākumu), kuri nav psihiski spējīgi iedziļināties vēsturē un nav psihiski spējīgi izprast
Neslāvs
N
tas cccp bija reāls sūds !
?
?
Kur tādi šīs aviokompānijas vēsturē nozīmīgi kungi kā Bertolds Flika kungs, no kura, iespējams, AirBaltic vēl tagad īrē zīmolu un maksā par tiesībām izmantot kompānijas nosaukunu? Kur Montāgs Girmesa kungs? Par vienu gan mierīga sirds, ka tā lieta ir nodarīta trešdienas pēcpusdienā un Gausa kungs rīt, kā ierasts ceturtdienu rītos, varētu pamest viņa nicināto Latviju un doties pie ģimenes Vācijā, lai atgrieztos pirmdien uz pusdienām. 4 naktis jau kaut kā var pieciest, galu galā tādu algu par tādu lafā viņam citur nekad nemaksātu, vismaz tik daudz viņš saprit.
?
?
Tomēr rodas daži jautājumi. Kur tad Šipkēviča jr., kas, kā redzam atkal dabūjis treknu valsts pasūtījumu patriotiskā pasākumā, skatuves partnere Vēbere? un kur Levita paša brūte un kārtēja VP kancelejas "dārgā beibe"? Kur Levita sieva, spēju iedomāties, patriekusu veco ķēmu pie velna un atgriezusies savā darbā slimnīcā Vācijā, kur ir kolēģu cienīta un pacientu novērtēta nodaļas galvenā ārste.
Arturs Nagliņš
A
“Baltijas ceļa” patieso izcelsmi un mērķi joprojām daudzi neapjēdz. LKP/VDK morālajiem kastrātiem ir liels prieks atzīmēt savas uzvaras gadadienu, veiksmīgi realizējot "prihvatizāciju", apvedot ap stūri tautu ar "otrās" LR butaforiju, saglabājot varu, uzceļot kriminālo kapitālismu, aiztriecot svešumā pusmiljonu vērtīgāko tautas daļu, cepoties ar OIK, "583 darāmajiem darbiem", savējo uzticības kadru "nācijas tēvu"&"pravieti" iesmērējot latviešu pseidointelektuālisma un šarlatānisma faniem, sagraujot zinātni, izglītību, medicīnu un radot postcilvēku - īvandaiņa klonu! Var svinēt droši - latviešu miljons savā stulbumā vēl nav sapratis, kas bija "atmoda/perestroika" un kas faktiski ir LR. Vai "Baltijas ceļa" idejas autors Džīns Šarps arī atbrauks no Aizsaules? Vai mūsu nelieši turpinās noklusēt, kas to visu izdomāja? Un kur vietējais morālais kastrāts Inkēns, kuram VDK piešķīra helikopteru, lai specakciju nofilmētu no kosmosa?
Nagla Arturiņš
N
Neraudi padomju mēsls !
  • 6
  • 3
Udo Ulbergs
U
Var svinēt droši - latviešu miljons savā stulbumā vēl nav sapratis, kas bija "atmoda/perestroika" un kas faktiski ir LR. Vai "Baltijas ceļa" idejas autors Džīns Šarps arī atbrauks no Aizsaules? Vai mūsu nelieši turpinās noklusēt, kas to visu izdomāja? Un kur vietējais morālais kastrāts Inkēns, kuram VDK piešķīra helikopteru, lai specakciju nofilmētu no kosmosa? Un vēl kas. Pilnīgi ir skaidrs, ka mūsu valdošajai kliķei nav nekādas sajēgas ne par liberālismu, ne par neoliberālismu. Mūsu varneši un viņu apčubinātāji “propesori” ir spējīgi tikai kaut ko atgremot no Rietumu ideologu repertuāra. Pie tam nav spējīgi atgremot sakarīgā veidā, pieļaujot savos atgremojumos visādas aplamības, kuru spilgtākais iemiesojums aizvadītajā laikā ir “nācijas tēvs&pravietis” – izcili spējīgs pseidointelektuālais murgotājs, saraudinot katru reizi latviešu gaišo miljonu.
latviešu miljons
l
Tomēr MĒS izārdījām to krievu ļaunuma impēriju ! Ir ko svinēt !
  • 7
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Krievu oligarha tramplīns uz Zviedriju(32)

Latvijas Swedbank ir pielikusi lielas pūles, lai ne tikai iegūtu augsta riska klientus, bet pat palīdzētu šiem klientiem tikt pie kontiem Zviedrijas Swedbank un pludināt caur tiem milzīgus līdzekļ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas