Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

FOTO: Rīgā ierodas Ziemassvētku vecītis no Lapzemes

Rīgā ieradies "īstais Ziemassvētku vecītis" no Lapzemes, Rovaniemi ciema, kur atrodas Ziemassvētku vecīša galvenā mītne.

Šo iespēju Latvijas bērniem, izveidojot svētku programmu, sarūpējusi Somijas vēstniecība Latvijā ar uzņēmēju atbalstu. Ziemassvētku vecītis pēc ierašanās Rīgā Ziemassvētku vecītis kopā ar Somijas vēstnieku Olli Kantanenu apciemos Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazos pacientus.

"Gan Somijā, gan Latvijā Ziemassvētki ir laiks, ko mēs pavadām kopā ar ģimeni. "Kopā" ir arī Somijas valsts simtgades svinību moto. Novēlu gan somiem, gan mūsu draugiem Latvijā un visā pasaulē skaistus Somijas simtgades svinību svētkus un prieka pilnu Ziemassvētku gaidīšanas laiku," teicis Somijas vēstnieks Latvijā.

Vakarā plkst.16.45 no Rātslaukuma kopā ar bērniem Ziemassvētku vecītis dosies gājienā uz universālveikalu Stockmann, kur plkst.17 sāksies svētku programma, ko apmeklēt tiek aicināti visi Latvijas bērni. Te, sēžot ragavās, Ziemassvētku vecītis teiks savu uzrunu, svētku programmā piedalīsies Jauniešu un bērnu vokālā un deju studija un popgrupa Kukaiņi, par svētku noskaņojumu gādās Ziemassvētku orķestris. Klātesošie varēs piedalīties spēlēs, konkursos un radošās darbnīcās. Ar tulka palīdzību bērni varēs brīvi sazināties ar Ziemassvētku vecīti.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Padome: Valsts budžeta izdevumi aug pārāk strauji(17)

Lai arī Latvijas ekonomikas attīstība un pieaugums šajā gadā ir labākais kopš krīzes laikiem un arī ārējā vide ir ļoti labvēlīga, bažas rada pārāk straujais valsts budžeta izdevumu pieaugums, ...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas