Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Gaidošā imigrācijas politika

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Esi vērīgs
E
"Koncepcija paredz piešķirt tiesības uz ģimenes apvienošanu Latvijas pilsoņu, Latvijas nepilsoņu un trešo valstu pilsoņu reģistrētajiem partneriem." - plānots atļaut visiem "dokumentus pazaudējušiem" nelegālajiem imigrantiem ievilkt Latvijās vēl veselu baru ar saviem tādiem pašiem "radiniekiem"? - Ja šito pieņems ir jāiet ielās uz nevardarbīgiem protestiem kā Polijā!
Onslow
O
kādas vaina ja Rīgā parādītos arab-purčik,vismaz atšķaidītu šīs divas kopienas....
Maksāsim algas vietējiem, vai ieved
M
Lielais jautājums ir: vai maksāsim normālas algas vietējiem iedzīvotājiem, vai dzīsim savējos ekonomiskajā trimdā un ievedīsim darbaspēku no lētā darbaspēka valstīm?
:)
:
Ļoti bieži, ja nav lētā darbaspēka, tad tur nav tās ražošanas un tad arī nav vajadzīgi veikali, servisi, krogi, banku filiāles, u.c., kur varētu strādāt vietējie iedzīvotāji un pelnīt labu naudu.
  • 2
  • 3
reptilis
r
Pats satriecošākais teikums šajā rakstā - nāk vēlēšanas un tāpēc nevar pieņemt šo migrāciju veicinošo likumu......,tātad pēc vēlēšanām pieņems,bet pirms vēlēšanām visi melos un tas būs labi,jo tikai ""populisti"" pilda savus solījumus.....īsteni Latvijas politdarbinieki darbojas pretēji savu vēlētāju interesēm! Un tad brīnās - kāpēc Saeimas un valdības reitingi tik zemi???
Tiesiskais nihilisms un patvaļa
T
Saskaroties ar netaisnību no valsts, pasvaldību un tiesu sistēmas puses, nav kur griezties, lai aizstāvētu savu taisnību, sevi un ģimeni, vienīgais, kas atliek ir pamest savu valsti.
Tiesu sistēma Latvijā ir valsts pus
T
Tiesu sistēma Latvijā nesargā vienkāršos iedzīvotājus pret valsts un pašvaldību ierēdņu patvaļu. Iedzīvotājs parastais nereti tiek ievilkts administratīvo un citu tiesvedību sarežģītajos labirintos, kur kaut kādu procesuālu iemeslu vai arī savas nezināšanas dēļ zaudē netaisnīgā cīņā. Rezultātā daudzi iedzīvotāji ar netaisna pāridarījuma sajūtu pamet šo valsti.
Klaji nedraudzīgas pašvaldības
K
Latvijā pašvaldības vairāk pārstāv to amatpersonu intereses, bet pret vienkāršajiem iedzīvotājiem tās ir klaji nedraudzīgas un dažādos veidos viņus čakarē vai nu lai izspiestu kukuļus, vai arī lai apmierinātu savu varaskāri. Rezultātā jaunie cilvēki pamet šo valsti.
Klaji nedraudzīgas pašvaldības
K
Uzņēmējiem klaji nedraudzīgo pašvaldību dēļ Latvijā neveidojas jaunas, labi apmaksātas darba vietas, kā rezultātā jaunie cilvēki pamet šo valsti.
Sociālās politikas sekas
S
šībrīža demogrāfiskā situācija ir Labklājības ministrijas ilgstoši piekoptās ģimenēm ar bērniem nedraudzīgās sociālās politikas sekas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Jauna valdība Latvijā būs

Kopā nobalsojuši: 780

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Cīņa par bērniem un izdzīvošanu(31)

Noslēdzot Latgales stāstus par dzīvi pagastos pēc skolas slēgšanas gandrīz pirms desmit gadiem, Diena apzināja situāciju astoņos Latvijas pierobežas pagastos ar Krieviju un Baltkrieviju. Šeit pēdējo...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas