Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +8 °C
Viegls lietus
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Gājienā aicina aizliegt zvēraudzēšanu Latvijā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pilsonis
P
Šito jau esmu kaut kur redzējis. Visu "veco" izmetīsim un būvēsim jauno. Tikai kādu jauno šoreiz? Sintētikas un plastmasas pasauli? Man izskatās, ka naftas lobisti vispār jau ir zaudējuši kaunu, cik gan ir to cilvēku, kuri var atļauties pirkt apģērbu, kurš ir videi draudzīgs.
Liene
L
Kažokzvēru audzēšana ir asiņains un ļauns dzīvnieku mocīšanas veids. Vajadzības pēc tiem kažokādām reāli nav nekādas - apkakle "smukumam" un statusa parādīšanai, lai gan ir pieejamas neskaitāmas videi un dzīvniekiem daudz draudzīgākas alternatīvas? Dzīvojam taču 21. gadsimtā - alu laikmets ir beidzies!
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Fascinē gājiena dalībnieku trulās sejas!
7 dienas adventistu kults
7
> kā jau piedien sektantiem: https://youtu.be/A3FWxOsgwTg?t=1305
 • 1
 • 0
Ekoloģiskaisbioloģiskais
E
Piedodiet, KĀ JŪS IEDOMĀJIETIES NOVILKT ĀDU DZĪVAI LAPSAI?????????????????? Neprātīgie cilvēki! Jūs dzīvu lapsu trijatā knapi varat novaldīt! Es esmu redzējis vismaz simts lapsu kļūšanu par lapsādu un varu zvērēt, ka pat nosist ar elektrību vajadzīgi divi cilvēki un tas ir piņķerīgi bez gala. Lai slimai lapsai injekciju izdarītu, ir vajadzīgi divi cilvēki, bet jūs te muldat par dzīvu dīrāšanu!!!!!!!!
Ekoloģiskaisbioloģiskajam
E
Nu lūk, Una labu metodi pateica jums priekšā. Izglītojaties. Iespējams, variet arī savā lapsu fermā izmantot.
 • 2
 • 1
Una
U
Ar smieklīgu augstprātību te par dzīvnieku reakciju tiek spriedelēts. Tīešām smieklīgi. Nav "grāmatiņas jālasa", vienkārši ir jābūt ar empātiju un izpratni par dzīvnieku. Kaķim cērmju zāles ir VIENKĀRŠI jāiebaro, nevis ar varu. Iepakojiet tās zāles kaķa gardumā (gaļas gabaliņš, kad nu kuram), sagatavojiet vairākus gabaliņus, un sāciet dot to ar zālēm, pēc kura uzreiz jau sniedziet nākamos. Dzīvnieks redz, ka nāk nākamais gardums un pirmo steidz ātrāk norīt, lai saņemtu otro, lidz ar to fokusē uzmanību uz to, nevis, kad par draņķi ieslēpts pirmajā gabaliņā. Easy. Pamēģiniet. Manā pieredzē vienmēr ir nostrādājis gan uz kaķiem, gan suņiem.
 • 1
 • 3
> Una
&
Dzīvo lapsu anti - dīrātāji, pamēģiniet ar varu iebarot kaķim cērmju zāles... varbūt tad jums radīsies priekšstats par dzīvnieka reakciju. Nu, lūk, kaķis ir apmēram piektā daļa no lapsas... .
 • 3
 • 1
> Una
&
Una, ir normāli , ja Tu nezini. Bet tas tikai nozīmē to, ka nevajag aurot līdzi pūlim. Izpēti, izstudē, ja patiešām reāli nepieciešams - tad skraidi ar plakātiņiem. Nekā personīga. (Pats savā garajā mūžā gana izskrējos līdzi pūļiem, un klausījos uz meļiem... .)
 • 4
 • 1
Una
U
Nezinu. Pajautājiet "industrijas speciālistiem" Krievijā un Ķīnā.
 • 2
 • 4
Ekoloģiskaisbioloģiskais
E
Lai lapsādai nekristu ārā spalva, lapsa ir jānogalina pareizā laikā, kad ziemas spalva ir tikko izveidojusies. Bet, pats galvenais - āda ir pareizi jāattauko un pareizi jāizģērē. Es nezinu, vai pa visu Latviju ir vairāk par pieciem cilvēkiem , kuri prot pareizi izģērēt lapsādu.
 • 7
 • 2
Dārtai
D
Ja gribi pārliecināt cilvēkus neizmantot zvērādas, tad dari to tādā veidā, lai cilvēki tiešām tiktu pārliecināti. Pagaidām izskatās, ka tev līdzīgie cilvēkus tikai sakaitina un no neitrāliem padara par pretiniekiem. Kas neēda gaļu, tas sāk ēst gaļu. Kas neizmantoja zvērādas, tas sāk tās izmantot. Kaut kas nav kārtībā ar tavu pārliecināšanu, ja iegūsti vēlamajam pretējo rezultātu. Bet varbūt organizatoru mērķis ir tieši tāds? Lai cilvēki lēnām nesāktu arvien vairāk atteikties no gaļas un zvērādām, var taču viņus sakaitināt un viņi atkal sāks gan ēst gaļu, gan lietot zvērādas.
Pravietisnejaukais
P
Bērniņi, jūs veltīgi cenšaties pārkliegt viens otru! Šādā situācijā vajag pievērsties Dieva Vārdam... ko tas mums saka... daba, visa radība ir radīta, lai kalpotu cilvēkam. Daba nav radīta, lai cilvēks to pielūgtu, vai kalpotu tai. No šī arī izdarīsim visus secinājumus!
Pilsonis
P
Ne kā nebija, cilvēks ir daļa no dabas, un cilvēkam ir jāpiedalās tās dabiskajā ciklā, nevis jāsaražo neiedomājams daudzums ar sintētiskajiem atkritumiem.
 • 2
 • 0
labāk
l
būtu pieprasījuši slēgt latviijcu repatriācijas līgumu ar Krieviju...
Sorosjūgenda mēris klejo pa Eiropu
S
Komsomļociem un hunveibiniem ka tik kaut ko aizliegt.
....
.
derētu likumdošanas līmenī aizliegt sesku un citu līdzīgu zvēru turēšanu mājās, jo diez vai dzīvoklis ir to dabiskā vide
Mikuļskamāceklis
M
Restorānā "Jūrmala" (Jomas ielā) laikā ap 1975. gadu par "seskiem" sauca jaunās , smukās maukas. Vecās, izjātās, sauca par "mežacūkām".
 • 10
 • 3
LaidzīvoGrētaTūnberga!
L
derētu likumdošanas līmenī aizliegt seksu un citu līdzīgu zvēru turēšanu mājās, jo diez vai dzīvoklis ir to dabiskā vide
 • 5
 • 2
KL
K
tad jau būtu jāaizliedz arī seskiem rakstīt komentus netā...
 • 2
 • 3
Cui bono
C
“What’s infuriating about manipulations by the Non Profit Industrial Complex is that they harvest the goodwill of the people, especially young people. They target those who were not given the skills and knowledge to truly think for themselves by institutions which are designed to serve the ruling class. Capitalism operates systematically and structurally like a cage to raise domesticated animals." http://www.theartofannihilation.com/the-manufacturing-of-greta-thunberg-for-consent-the-political-economy-of-the-non-profit-industrial-complex/
Irlielāmērāticams
I
ka vērojot šo ir daudz vieglāk saprast, kā tas varēja gadīties, ka "kulturālajā" Vācijā tik viegli pie varas nāca nacisti.
Irlielāmērāticams
I
ka atšķirība starp nacistiem un boļševikiem ir tikai teorētiska... boļševiki nešāva žīdus (bet palīdzēja nodibināt Izraēlu). Tomēr cilvēku čakarēšanā abi guva lielus panākumus.
 • 7
 • 1
redz
r
nacisti ir tīrie sīkumi salīdzinot ar bolsevikiem...kas atšķirībā no nacistiem pie varas nāca valsts apvērsuma rezultātā...
 • 6
 • 4
Uzpanākumiemorientētsilgtspējīgais
U
Cik saprotu - visiem gājiena dalībniekiem bija kājās gumijas vai plastmasas apavi, nekādas ādas, nekādas vilnas! Jo ir zināms, ka cērpot tiek smagi aizskartas aitu tiesības! Jādomā, ka gājiena dalībnieki riebumā noraida jebkādas zāles, kuras testētas uz dzīvniekiem un savu slimo bērnu ārstēšanai izmanto tikai liepziedu tēju. Ko? Medus? Nekāda medus! Vai tad jūs nezināt, ka tas apdraud bišu tiesības?????
interesanti
i
Pastudējiet pirmatnējos cilvēkus...Tikai tāpēc esat jūs, viņu pēcnācēji.
ļuļa> EkoLapsa
ļ
pirmkārt, jūs melojiet. neviens nekam dzīvam nevelk nost ādu, eiropā visus šos dzīvniekus nosit ar elektrību. jūsu zināšanas bioloģijā ir tieši līdzvērtīgas nullei un ir klajš apliecinājums tam, ko es rakstīju iepriekš - latvijas skolās sagatavo neko nezinošus dauņus. akota kvalitāte ir atkarīga no pilnīgi citām lietām, nevis no tā, ka dzīvnieku jādīrā dzīvu. otrkārt, kāpēc mēs novedam šo diskusiju līdz vides draudzīgumam. tāpēc, ka lai uztaisītu jūsu sintētiskās drēbes tiek izmantota nafta, savukārt, lai iegūtu to, tiek iznīcinātas dzīvotnes miljoniem dzīvnieku. ja notiek naftas noplūdes, miljoni dzīvnieku iet bijā šaušalīgā nāvē, daudz briesmīgākā nekā šitās lapsas un ūdeles. tos jums, liekuļi tādi, nav žēl?
Žanis
Ž
ļuļa, labi izteicāties " jūsu sintētiskās drēbes". A ko, jūs pats, kažokādās vien tērpts? :D
 • 5
 • 10
ļuļa
ļ
ak un vēl jautājums. šitie paši zvēru aizstāvji savu sūdīgo plastmasas pufaiku maina katru gadu, vai katru otro gadu. tas dabai ir ļoti draudzīgi, kā saprotu. labs kažoks kalpo mūžu - runa ir konkrēti par ūdeles kažoku, trusis, protams, kalpos tikai pāris gadus, bet par trušiem te jau arī neviens necīnās. nu tad kas ir labāk - nopirkt vienu mantu, kas derēs līdz mūža galam, vai piedrazot pasauli ar plastmasu katru gadu?
-> Ka tik ne tā
-
un vai tad iznīcināt vidi, dabu piesārņojot to ar sintētiskajām drazām nav vardarbība?
 • 0
 • 0
Ka tik ne tā
K
Lūdzu nepārnesiet šo "vides histēriju" arī uz kažokādu jautājumu! Paši sasaista pilnīgi visas jomas ar tēzi "kas tad videi draudzīgāks", "kas tad vairāk eko"... un tad paši ieņirdz, ka "dzīvnieku aizstāvji nav pietiekoši zaļi", ka visi ir manipulēti pamuļķi.. Šajā gadījumā - pilnīgi vienalga par eko - runa ir par VARDARBĪBU un NEŽĒLĪBU. Pie tam pilnīgi bezjēdzīgu. Nejūtat atšķirību? Ja nē, tad mazliet žēl.
 • 10
 • 13

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas