Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Lēmumu pieņemšanu atliek

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
kvatro
k
man liekas, ka šī dedzīga komunisma ideju slavinātāja kalpo nevis Latvijas, bet savā un kādas citas valsts interesēm
iesēdās peļķē, ar visu Bordānu
i
!
diemžēl
d
Kariņam diemžēl nav mugurkaula, ja pieļauj šai nekaunīgai Dagdas komjaunietei komandēt visu valdību. Sajutusi uzvaras garšu, viņa Kariņu turpinās šantažēt un Jaunai komunistiskajai partijai visizdevīgākajā brīdī valdību gāzīs. Vakardienas lietas atlikšana tiesā būs vēl viens papildus arguments par labu Muižniekam. Valdība rīkojas kā staļinlaikā - " cilvēks ir pantu atradīsim." Brīnums, ka studentiem vienaldzīga tāda pretlikumīga izrēķināšanās ar viņu augstskolu. Citur civilizētās valstīs kaut ko tādu studenti un profesori nepieļautu. Taču te bailēs no izrēkināšanās pa vienam klusē.
Ha
H
Šuplinska saprot, ka, ja rektoru apstiprinās, viņai, ieverojot civilizētu valstu praksi, būtu jābrauc atpakaļ uz Rēzekni.pretēją gadījumă viņa būs valdības " klibā pīle" . Tăpēc tā plosăs kā stūrī iedzīts zvērs.
  • 4
  • 3
Udo Ulbergs
U
Noteikti nav aizmirstams, kas apstiprinās. Valdībā taču sēž daudz nevērtīgāki eksemplāri par Muižnieku - nevērtīgāki katrs atsevišķi un visi kopā!!! Muižnieks ir savā laikā devis noteiktu ieguldījumu savas valsts drošības nostiprināšanā. Bet ko ir devuši šīs valdības eksemplāri? Tā taču ir visvājākā valdība LR vēsturē ar saviem debilajiem "583 darāmajiem darbiem"? Tik liels muļķis nav bijis neviens premjers. Tā ir valdība, kura siekalojas ap "nācijas tēvu", kurš ir tikai 61 primāta prezidents. Par kuru valdībā var teikt "Tas ir gudrs un godīgs cilvēks - īsts valstsvīrs"? Vai to var teikt par Pabriku, Pūci, Bordānu? Bet varbūt to var teikt par tiem sprukstiņiem no "6.oktobra paaudzes", kuri ministra krēslā nonāca no žogmales, ielas, provinces? Ja valdībā būtu saprātīgi un morāli stabili indivīdi, viņi jau sen būtu ar sū... koku patriekuši Muižnieku sakarā ar Brokas krimināllietu, Muižnieka "knāba" apvainošanu. Tā ir nelietīga valdība, jo pieļāva valsts iestādes nomelnošanu - lingvists-i
Vienā vārdā
V
To sauc par gļēvulību. Kas būs mainījies pēc nedēļas? Vai Šuplinska pārrakstīs to papīru? Kurš uzņemsies atbildību pateikt, ka JKP intereses nav Valsts intereses!
  • 6
  • 2
Pončiks
P
Alkatīgie jkpisti
Zirnis
Z
Komjauniete župļinska varēja savu pāksti nevirināt
Jurijs
J
Ja komjauniete ir profesore, tad es esmu Napoleons !
Linda
L
Muižnieks ievēlēts likumīgi , atbilstòši LU Satversmei, politikāņi , rokas nost no LU !
Somņiteļnijs
S
I.Muižnieks kā ģenerālprokurors - droši vien arī labs cilvēks.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas