Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Nabadzības riskam Latvijā pakļauti 23,3% iedzīvotāju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
NEBALSOTĀJS
N
Reāla eksistējoša nabadzība PēcPadomijasPalatvijā ir skaidri redzama visur, ja vien cilvēks nav tik turīgs, ka var dzīvot rožu dārziņā. Kauns, Dienai, ka šim raksta'm par fotogrāfiju tās redaktori ir izvēlējušies bomžus, neviss patiesu Latvijas nabadzības ainu.
Pūts Vējonis
P
Kas dārzā, kas dārzā, kāpēc rožu dārziņā?
 • 0
 • 2
Kāpēc
K
Kāpēc nepareiza bilde. Tie trūcīgie pamatā jau ir tie bomži ,dzērāji un loderi. Cilvēki ,kuri strādā,nevaid un nečīkst,kaut gan nav liekas naudiņas ko atlicināt. Nu,par pensionāriem,kuri gāja pensijā ,,nepareizajā" laikā ir pavisam cita runa,viņi ir kā sodītie bez vainas.
 • 2
 • 3
kkk
k
Kāds nabadzības risks? Jārunā par reālu, eksistējošu nabadzību.
ērce
ē
Nodokļu sistēma jāsakārto. Un pirmais solis ir progresīvā ienākuma nodokļa ievešana. Tie simboliskie progresīvie solīši, ko ierosināja Lebmerga pārstāve valdībā, nav nekas cits kā izsmiekls.
Priecīgs Paskaidrojums
P
Nevajag patlabanai valdībai būt pārsteigtai, ja pienāks laiks, kad atgriezīsies padzītie un valdību piesies pie kājas un uzvilks uz Rīgas pils jumta vārnām un kaijām par prieku. Žēl tā teikt, bet neesmu vienīgais, kurš tā domā.
Stulbas Labklājības un Finanšu mini
S
Tur valda populistiski priekšlikumi, kas nevis mazina, bet palielina nevienlīdzību
Baltu dūre
B
Vai šeit izmitinātie slāvu vergi ir pelnījuši ko labāku ?
K#
K
Tūdals atkal sitis dūrītē ...
 • 3
 • 5
pepe
p
tipisks rādītājs PSRS bloka valstīm, kad vesela kvintile bomžo
rere
r
Latvijā trūcīgo kļūst arvien vairāk; nabadzības riskam pakļauts teju katrs ceturtais. ....bet NA prezidenta kandidāts saka ,ka Latvijā cilvēki pašlaik dzīvo vislabāk , salīdzinot ar visiem Latvijas laikiem.Vai viņš ir melis, vai neko nesaprot un ne redz ne dzird par to, ka 48%cilvēku dzīvo pilnīgā nabadzībā , varētu teikt nevis dzīvo bet izdzīvo ,bez naudas ,bez medicīniskās pieejamības, bez iztikas līdzekļiem.NA, atveriet acis savam EL .
VVZ
V
Beidziet dzīt zosis- nabadzības riskam ir pakļauti 83% iedzīvotāju!
TrollisJT
T
Bagātības avots ir cilvēka darbs, kas nestrādā, tas ir pakļauts nabadzības riskam.
VVZ
V
Šo vari pastāstīt tiem 80% cilvēku, kuri strādā par minimālo algu. Tev nav ne mazākās sajēgas, kas ir "pārticība". Saskaņā ar pārtikušo valstu kritērijiem tu esi pēdējais pagasta nabags. Tāpēc iesaku atturēties no šādiem komentāriem, "strādātāj"!
 • 12
 • 5
ТАК
Т
ЛИШЬ ТОЛЬКО ТОТ КТО НЕНАВИДИТ РОДИНУ ЛАТВИЮ ..ЕСТЬ НАСТОЯЩИМ ПАТРИОТОМ..А ТЕ КТО ОЧЕНЬ ЕЁ ЛЮБЯТ .ЕЁ УНИЧТОЖАЮТ..ТОЛЬКО НЕНАВИСТЬ К ЛАТЫШСКОМУ ДУХУ СПАСЁТ ОТ ИСЧЕЗНОВЕНИЯ.
Kirilicai mīnusu !
K
Automātiski.
 • 4
 • 1
XYAK
X
ЗӨВЛӨГӨӨН ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН АЖИГЛАГДАГДАХ ЗӨВЛӨГӨӨ ... ХУУЛБАРТАЙ БАЙГУУЛАГЧ ... ХҮНИЙ ЭРХЭМЖҮҮДЭЭРТЭЙ БАЙГУУЛАГДАХГҮЙ.
 • 1
 • 5
ТАК
Т
ЛИШЬ ТОЛЬКО ТОТ КТО НЕНАВИДИТ РОДИНУ ЛАТВИЮ ..ЕСТЬ НАСТОЯЩИМ ПАТРИОТОМ..А ТЕ КТО ОЧЕНЬ ЕЁ ЛЮБЯТ .ЕЁ УНИЧТОЖАЮТ..ТОЛЬКО НЕНАВИСТЬ К ЛАТЫШСКОМУ ДУХУ СПАСЁТ ОТ ИСЧЕЗНОВЕНИЯ.
XYAK
X
ЗӨВЛӨГӨӨН ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН АЖИГЛАГДАГДАХ ЗӨВЛӨГӨӨ ... ХУУЛБАРТАЙ БАЙГУУЛАГЧ ... ХҮНИЙ ЭРХЭМЖҮҮДЭЭРТЭЙ БАЙГУУЛАГДАХГҮЙ.
 • 1
 • 5
Tereza Mendoza
T
Zinātnē tiek runāts par maģiskiem 15%. Ja kādā vidē iespiežas 15% šai videi agrāk svešs materiāls, tad vide zaudē savu sistēmiskumu un pārveidojas jaunā sistēmā. Citiem vārdiem sakot, pret latviešu populāciju drīkst izturēties kā pret nabagu populāciju, jo 23,3% procenti ir latviešu tautu padarījusi par nabagu tautu un nabadzība ir latviešu tautas esamības centrālais virzošais, sistēmveidojošais spēks, ar ko nākas apsveikt latviešu tautu, kura savā "brīvvalstī" visu pārvērta nabadzības triumfā.
Neslāvs
N
Nu, ja krievu kolonisti šeit ir vismaz 25 %, tad cipari saskan, pat labāk nekā varētu domāt...
mg
m
Valsts izvēlas labāk tērēt nesamērīgas summas kultūrai un apšaubāmiem koncerteļiem par ceturtdaļmiljonu, nevis paaugstināt mazās pensijas un tos pašus bērnu pabalstus, lai katrs ceturtais nav nabags. Melbārde jau sapņo par nākamo grandiozo kultūrbūvi un novilkusi sarkanās līnijas - nesamazināt finansējumu kultūrai. Kāpēc nevar samazināt, ka lielais finansējums bija piešķirts 100gadei. Tagad, kad 100gade beigusies, mierīgi savus 80 miljonus varētu kultūrai nogriezt un pārdalīt citām vajadzībām. Tām pašām skolotāju, sociālās aprūpes iestāžu un mediķu algām. vai kaut 3 eiro bērnu pabalstam pielikt. Vai 5 eiro pašām mazākajām pensijām. Cilvēkiem ir jājūt, ka labklājība aug arī dzīvē, ne tikai ekseļos, un arī dzīves pabērniem klājas mazliet labāk. Sūda koncerti pie dārgās bibliotēkas šo sajūtu nevairo.
>mg
&
nav jēgas brēkt, labāk nebūs, jo esam "nostabilizējušies" jaunajā jevrosistēmā. labāk koncertzāli vai Abramsu vai tiltu, vismaz paaudzēm kaut kas paliks
 • 0
 • 2
padoms okupantam
p
Liec mierā latviešu kultūru, urla ! Ja tev šeit nepatīk, tad lasies.
 • 3
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas