Laika ziņas
Šodien
Migla

No tirdzniecības atsauc Polijas ražojuma bērnu autosēdeklīti Kinder Kraft MINK

No tirdzniecības tiek atsaukti Polijas ražotāja 4Kraft Sp. z o. o. bērnu autosēdeklīši Kinder Kraft MINK, aģentūru LETA informēja Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) Patērētāju atbalsta, sabiedrības informēšanas un komunikāciju daļas vadītāja Sanita Gertmane.

Viņa informēja, ka ražotājs 4Kraft Sp. z o. o. atsauc bērnu autosēdeklīti, jo ir konstatējis, ka viena no roktura stiprinājuma daļām var kļūt vaļīga, kā rezultātā, nesot sēdeklīti ar bērnu, sēdeklītis var atdalīties no roktura un bērns var izkrist un gūt ievainojumus.

Atsaukti tiek modeļu numuri KKFMINKBLK0000, KKFMINKBLK00BS, KKFMINKGRM0000, KKFMINKGRM00BS, KKFMINKGRY0000, KKFMINKGRY00BS, KKFMINKNAV0000, KKFMINKNAV00BS, ar partijas numuriem KK20190314 - KK20190630.

Patērētāji tiek aicināti pārbaudīt viņu rīcībā esošā autosēdeklīša modeļa un partijas numuru, kas norādīts uz etiķetes (atrodama autosēdeklīša apakšējā daļā). Ar "A" ir apzīmēts modeļa numurs, savukārt ar "B" - partijas numurs.

Patērētāji, kas ir konstatējuši, ka ir iegādājušies šādu autosēdeklīti, ar kādu no norādītajiem modeļu un partijas numuriem, tiek aicināti aizpildīt ražotāja sagatavoto pieteikuma formu, kas atrodama minētajā saitē.

Jautājumu gadījumā patērētāji tiek aicināti sazināties ar ražotāja klientu apkalpošanas nodaļu, izmantojot elektroniskā pasta adresi [email protected]

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas