Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs

PTAC: Latvijā vēl neviens influenceris nav sodīts par negodīgu komercpraksi

Latvijā uz influenceriem reklāmas jomā attiecas tādi paši noteikumi kā uz citiem komersantiem, taču, lai arī pārkāpumi šajā jomā ir novēroti, pagaidām neviens influenceris sodu par negodīgu komercpraksi un reklāmu nav saņēmis, intervijā aģentūrai LETA atzina Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) direktore Baiba Vītoliņa.

PTAC soda Rīgas ūdeni par pārkāpumiem ūdens patēriņa skaitītāju darbībā

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) piemērojis sodu pašvaldības uzņēmumam Rīgas ūdens par pārkāpumiem ūdens patēriņa skaitītāju darbībā, aģentūru LETA informēja PTAC Patērētāju atbalsta, sabiedrības informēšanas un komunikāciju daļas vadītāja Sanita Gertmane.

PTAC brīdina par Kocher-Finance krāpnieciskajām darbībām

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) brīdina par Kocher-Finance krāpnieciskajām darbībām. PTAC informē, ka ir saņemts paziņojums no Francijas apdrošinātāja Compagnie Francaise D’Assurance Pour Le Commerce Exterieur (Coface) Lietuvas filiāles par krāpnieciskām darbībām, ko īsteno Kocher-Finance, piedāvājot patērētājiem noslēgt aizdevuma līgumu un papildus it kā iegādāties apdrošināšanas sabiedrības Coface kredītu apdrošināšanas polisi.

Tele2: PTAC interpretē likumu

Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) lēmumu apstrīdēs tiesā, Guntaram Gūtem pauž Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide