Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs

PTAC: Dezinfekcijas līdzekļu jomā vērojama piedāvājuma paplašināšanās un cenu stabilizēšanās

Līdz trešdienai, 8.aprīlim, Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) veiktie apsekojumi liecina, ka dezinfekcijas līdzekļu jomā ir būtiski audzis sortiments, kas veicinājis cenu stabilizēšanos un pat nelielu kritumu, bet plaša patēriņa preču jomā būtiskas cenu svārstības nav novērojamas, tāpat nav konstatētas problēmas ar kādas plaša patēriņa pārtikas preču pieejamību, portālu Diena.lv informē PTAC.

PTAC aicina būt saprotošiem saistībā ar atceltiem pasākumiem

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aicina iedzīvotājus būt saprotošiem par saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību atceltiem pasākumiem, piektdien intervijā TV3 raidījumam 900 sekunde sacīja centra direktore Baiba Vītoliņa.

PTAC aicina patērētājus būt piesardzīgiem attiecībā uz influenceru sniegto informāciju

Tā kā patlaban viens no populārākajiem preču un pakalpojumu reklamēšanas veidiem ir sadarbība ar satura veidotājiem jeb influenceriem, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) pērn īstenoja uzraudzības projektu Situācijas izpēte, uzraudzība par influenceru mārketingu sociālajos tīklos un ieteikumu izstrādāšana. Projekta ietvaros sociālās saziņas vidē Instagram tika konstatēti pārkāpumi, informē PTAC pārstāve Evija Lene.

PTAC anulējis Bulta tūrs licenci

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir anulējis SIA Bulta turs, kas pazīstama ar nosaukumu Bulta tūrs, 2019. gada 4. septembrī izsniegto licenci tūrisma aģenta un tūrisma operatora pakalpojumu sniegšanai, kā arī Bulta tūrs ir izslēgta no tūrisma pakalpojumu sniedzēju datubāzes, portālam Diena.lv pavēstīja PTAC pārstāve Evija Lene.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide