Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 25. janvāris
Sigurds, Zigurds, Sigvards

Par sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs naudas balvās izmaksās 29 885 eiro

Naudas balvās šī gada starptautisko matemātikas, ķīmijas, bioloģijas, fizikas un informātikas olimpiāžu godalgoto vietu ieguvējiem un viņu pedagogiem plānots izmaksāt 29 885 eiro.

Valdība 17.decembrī izskatīs Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavoto rīkojumu projektu par Ministru kabineta balvas piešķiršanu par sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs. Naudas balvas plānots izmaksāt no IZM 2019.gada budžetā minētajam mērķim iedalītajiem līdzekļiem.

Ministra kabineta apbalvojumu un naudas balvu saņems Kembridžas Universitātes Dabaszinātņu programmas 1.kursa students Gustavs Jānis Mežciems par iegūto 1.vietu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē, kā arī Kembridžas Universitātes Dabaszinātņu programmas 1.kursa students Staņislavs Kurašs par iegūto 2.vietu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē.

Balvu saņēmēju vidū ir Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolnieks Vilhelms Cinis par iegūto 3.vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē, Kembridžas Universitātes Dabaszinātņu programmas 1.kursa students Jānis Hūns par iegūto 2.vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11. klases skolnieks Rolands Lopatko par iegūto 3.vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē un citi.

Olimpiāžu godalgoto vietu ieguvēji un viņu pedagogi tiks apbalvoti ar Ministru kabineta Goda diplomu un attiecīgu naudas balvu. Kopumā naudas balvas saņems 50 personas.

Top komentāri

Tālis A.
T
Kāpēc naudas balvas ir mazākas kā par panākumiem sportā? Vismaz taču tiecamies pēc produktiem ar augsti pievienotu vērtību, kurus nevar radīt bez gudriem, augsti izglītotiem cilvēkiem...
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas