Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Grozījumi EP vēlēšanu likumā, ko iesniedza opozīcijas deputāti, nosaka, ka piektdien vēlēšanu iecirkņi darbosies no plkst.10 līdz plkst.20

Piektdien vēlēšanu iecirkņi būs atvērti ilgāk

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ē-ē-ē-Latvija
ē
Vēlēšanas uznāca ē...tik pēkšņi... ē...kaut kas pielnī ē...negaidīts! Kas to būtu domājis!!!
viedokļiem:
v
http://orakuls.forumotion.com/t553-vai-esi-sanemis-uzaicinajumu-uz-ep-velesanam#303469
Rusins
R
Ha, ha, ha...Latvijas valdibas deklaracijas, vismaz pedejos 10 gadus, debilie ministri deklare ka Latvija ir IT lielvalsts, bet visas indikacijas rada, ka Latvija ir 2 19 gs.
Margarēta
M
Tagad jau vispār ir pazudusi iepriekšējās balsošanas jēga. Atgādinu, ka iepriekšējā balsošana šajās vēlēšanās tika paredzēta, lai cilvēki varētu nobalsot arī ne savā iecirknī un īstajā vēlēšanu dienā viņi visi būtu atzīmēti savu vēlēšanu iecirkņos kā nobalsojuši *un attiecīgi nevarētu balsot 2x*. Tagad, kad sistēma nedarbojas un var balsot tikai savā iecirknī, drīzāk vajadzēja iepriekšēju balsošanu slēgt, nevis to farsu vēl pagarināt. Kopumā - extrēmi slikti organizētas vēlēšanas un iepirkums visā savā "spožumā" Vēstules nav izsūtītas, jo to izsūtīšanu uzticējā kaut kādam Purčika krieveļu kaktu kantorim, sistēma nestrādā, jo tās izstrādi uzticēja kaut kādam Mazpisānos reģistrētam mazbudžeta IT kantorim (pag. gad. iemaksas nodokļu veidā valsts budžetā 56 000), kura neprofesionālā mājaslapa vien jau zvana zvanus, ka ar IT šie cilvēki ir uz jūs.
majors fon Bēms
m
Kremļa nacistu hibrīdtroļļu iejaukšanās tiek pilnīgi izslēgta, ko?
 • 0
 • 1
...
.
Līdz šim jau nekādas nopietnas problēmas ar IT sistēmām CVK nebija, un tad mainīt izstrādātājus vienkārši maiņas pēc nav vajadzības. Kas to vēl zin, kas šoreiz pie vainas, vai pati sistēma, vai infrastruktūra.
 • 0
 • 0
Margarēta
M
Un šeit arī vairāk par mistiskā Soaar veiksmi CVK konkursos: https://pietiek.com/raksti/ka_pamazam_un_pareizi_pelnit_naudu_no_valsts_pasutijumiem KNAB, aļo, nevajag aizdipināt līdz Cimdaram un šiem SOAAR darboņiem?
 • 1
 • 0
Margarēta
M
Sia SOAAR. Pēc šī feila neviens pie pilna prāta esošs ar šo kaktu kantori (bet gan jau ka atkal kādam pietuvinātu, kā ar Čakšas ekšiem, kas e-veselību činīja) nesadarbosies. Un normāli būtu ielikt to publiskā iepirkuma melnajā sarakstā par līguma neizpildīšanu. Kamēr tādas lietas nenotiks, firmas tādi kaktu kantori čakarēs un slauks valsti.
 • 5
 • 0
?
?
Kura IT kompānija to sistēmu taisīja?
 • 5
 • 0
Maija
M
Šogad ir pilnīgs murgs ar tām vēlēšanām - citi jau balso, citi TV aģitē, liela daļa nesaprot, kur jāiet, jo iecirkņi mainīti, Saeima maina vēlēšanu likumu vēlēšanu gaitā!?
Kādēļ ar kādu jāsazinās
K
katram vēlētrājam ir jābūt CVK datubāzē, jebkurā iecirknī, uzklikšķinot personas kodu, ir jāparādās info - ir vai nav balsojis. Ja nav, tad izsniedz biļetenui paku un ieklikšķina bāzē par to. Bet nē - te kaut ko murgo, piesaista iecirknim, tad skaidro, kurā viņ ir, tad prasa, vai nav nobalsojis, tad maina iecirkni...
Noņ
N
un tagad brīnās...
Aleluja
A
Var taču padzenāt cilvēku šurpu-turpu, jo viņš taču nav informēts par iecirkni. Lai nebalso vispār, iecirknī būs mierīgāk!
Dauņeksterminators
D
Nav saprotams, kāpēc viena vēlēšanu iecirkņa darbinieki nevar pa mobīlo piezvanīt citam iecirknim un uzzināt vajadzīgos datus par vēlētāju.
Dauņeksterminators>ekskrements
D
Vai tad nav saprotams, ka es runāju 23.05. skandalozās situācijas dēļ, nevis vispārīgi? 150 cilvēki nevarēja nobalsot svešā iecirknī! 150 cilvēkiem tika atgādināts, ka valsts viņus uzskata par baktērijām... ! Vai tad mēs maksājam par katru sarunu? Nevarēja piezvanīt? Tu pats tam tici?
 • 2
 • 0
eketerminētajam daunim
e
Tāpēc ka nepieciešamība visu laiku pārbaudīt visas ziņas par visiem paralizēs iecirkņa darbu. Un kurš apmaksās šīs sarunas? Varbūt jūs?
 • 3
 • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas