Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Plāno izsludināt konkursu uz Datu valsts inspekcijas direktora amatu

Valdība otrdien, 26.novembrī, plāno lemt par atklāta konkursa izsludināšanu uz Datu valsts inspekcijas direktora amatu.

Tieslietu ministrijas sagatavotais rīkojuma projekts paredz, ka pretendentiem pieteikumi konkursā būs jāiesniedz Valsts kancelejā līdz 20.decembrim.

Saskaņā ar Datu likumu inspekcijas direktora amata pretendentu atlasi veiks komisija, kuru vadīs Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Patlaban inspekcijas direktore ir Daiga Avdejanova. Datu likumā teikts, ka līdz šim amatā esošais direktors pilda savas funkcijas līdz brīdim, kad amatā tiek iecelts jauns inspekcijas direktors, bet ne ilgāk kā līdz 31.decembrim.

Inspekcijas uzdevumi ir fizisko personu datu apstrādes un aizsardzības uzraudzība saskaņā ar fizisko personu datu apstrādes un aizsardzības jomu reglamentējošiem normatīvajiem aktiem, biometrijas datu apstrādes, cilvēka genoma izpētes, cilvēka orgānu izmantošanas medicīnā, kā arī cilvēka orgānu un miruša cilvēka ķermeņa izmantošanas medicīnas studijām, parādu ārpustiesas atgūšanas jomu regulējošiem normatīvajiem aktiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Dānija izdos Misāni Latvijai(44)

Dānijas tiesa ceturtdien apstiprināja Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Latvijas pilsones Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai (DĀR) un atzina, ka Misāne jāizdod Latvijai, vēs...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas