Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Uz Latvenergo valdes locekļa amatu virza trīs pretendentus

AS Latvenergo Nominācijas komiteja noslēgusi uzņēmuma valdes locekļa amata pretendentu izvērtējumu, un uzņēmuma padomei lēmuma pieņemšanai par apstiprināšanu amatā nolemts virzīt trīs pretendentus, aģentūru LETA informēja Latvenergo pārstāvji.

Konkurss noritēja četrās kārtās, kurās atlasīti liela mēroga stratēģiskus projektus vadījuši speciālisti, ar vairāk nekā trīs gadu pieredzi liela uzņēmuma vadībā.

Nominācijas komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bičevskis stāstīja, ka pretendentiem tika prasīta ne mazāk kā trīs gadu pieredze darbā ar liela apmēra projektiem uzņēmumos ražošanā, enerģētikā un/vai būvniecībā. Nominācijas komisijai bija jāiesniedz pārliecinoši apliecinājumi pieredzei un prasmei dažādos aspektos - stratēģijas izstrādē, ieinteresēto pušu iesaistē, stratēģijas komunikācijā un ieviešanā, nozares un tās globālo tendenču pārzināšanā.

Jaunā valdes locekļa atbildībā būs Latvenergo ražošanas segments, tostarp lēmumu pieņemšana atbilstoši uzņēmuma stratēģijai ražošanas virziena struktūrvienībās - hidroelektrostaciju tehniskā vadība, termoelektrocentrāļu tehniskā vadība, inspekcija, vides un darba aizsardzība, ražošanas projekti, izpēte un attīstība, kā arī attīstības projektu vadība.

Atklātā konkursā saņemts kopumā 31 pieteikums, no tiem minimālajām prasībām atbilda 18 kandidāti. Ar sākotnējo kandidātu sarakstu iepazinās Latvenergo padomes Cilvēkresursu komiteja un iesniedza Nominācijas komisijai informāciju par kandidātiem novērtēšanai atbilstoši nākamajām atlases un novērtēšanas kārtām. Otrās kārtas 18 kandidāti klātienē tikās ar sadarbības partneri atlases procesā SIA Pedersen&Partners. Nominācijas komisija organizēja klātienes intervijas ar pieciem augstāko novērtējumu ieguvušajiem kandidātiem.

Nominācijas komisiju vada Bičevskis, kā arī komisijā darbojās Latvenergo padomes locekļi Baiba Rubesa un Andris Liepiņš, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta viceprezidents Andris Grafs, Pārresoru koordinācijas centra Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļa vadītāja Dzintra Gasūne, kā arī komisijas locekļi ar padomdevēja tiesībām bija Latvenergo padomes priekšsēdētājs Andris Ozoliņš, Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs un arodbiedrības Enerģija priekšsēdētājs Aivars Āboliņš.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka darbu Latvenergo valdē no 2018.gada 1.marta atstāja valdes loceklis Guntis Stafeckis. Šādu lēmumu viņš pieņēmis, lai nostiprinātu veselību. Stafeckis Latvenergo valdes locekļa un Tehnoloģiju un atbalsta direktora amata pienākumus pildīja kopš 2015.gada.

Latvenergo koncerns nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un pārdošanu, dabasgāzes tirdzniecību, elektroenerģijas sadales pakalpojuma nodrošināšanu un pārvades sistēmas aktīvu pārvaldību. Latvenergo obligācijas kotē biržas Nasdaq Riga parāda vērtspapīru sarakstā.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūžībā devies Rīgas domes kaķis Muris(24)

Mūžībā devies viens no Rīgas domes kaķiem - Muris, sociālajā vietnē Facebook paziņojis bijušais Rīgas mērs un pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas