Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvenergo

Latvenergo plāno trīs gadu laikā izveidot vēja parku pilotprojektus

Energokoncerns AS Latvenergo plāno tuvāko trīs gadu laikā izveidot vēja parku pilotprojektus, intervijā aģentūrai LETA pastāstīja Latvenergo padomes loceklis Mārtiņš Bičevskis. Viņš atzīmēja, ka koncerna efektivitātes un attīstības programma paredz ne tikai izdevumu samazināšanu, bet arī jaunus attīstības virzienus.

Pusmiljonu vērtā iepirkumā uzvar uzņēmējs ar apšaubāmu reputāciju nodokļu nomaksā

Februārī, pēdējā mēnesī pirms ienākumu deklarāciju iesniegšanas, Valsts ieņēmumu dienests (VID) palīgos meklēja firmu, kas varētu veidot izstrādāt un īstenot informatīvo kampaņu par nodokļu reformu. Ironiskā kārtā no visiem pretendentiem uzvarēja kompānija Alpha Baltic Media, kuras īpašnieks un vadītājs Lauris Špillers nevar lepoties ar labu reputāciju nodokļu nomaksas jautājumos. VID šonedēļ paziņoja, ka līgumu ar viņiem tomēr neslēgs – jo esot jau par vēlu īstenot mediju kampaņu par jaunumiem nodokļu jomā.

Latvenergo sāks tirgot dabasgāzi

Energokompānija AS Latvenergo ar zīmolu Elektrum sāks dabasgāzes tirdzniecību Latvijas mājsaimniecībām, aģentūru LETA informēja Latvenergo pārstāve Ivita Bidere. Latvenergo pārstāvji ceturtdien, 14. februārī, informēs par Elektrum piedāvājumu 432 200 mājsaimniecībām Latvijā un Latvijas dabasgāzes tirgus attīstību.

Uz Latvenergo valdes locekļa amatu virza trīs pretendentus

AS Latvenergo Nominācijas komiteja noslēgusi uzņēmuma valdes locekļa amata pretendentu izvērtējumu, un uzņēmuma padomei lēmuma pieņemšanai par apstiprināšanu amatā nolemts virzīt trīs pretendentus, aģentūru LETA informēja Latvenergo pārstāvji.

Apsūdzēto slimošana kārtējo reizi nobremzē Latvenergo lietas izskatīšanu

Apsūdzēto slimošanas dēļ Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pirmdien kārtējo reizi pārcēla tā dēvētās Latvenergo kukuļņemšanas pamata lietas skatīšanu, aģentūrai LETA pastāstīja Latvenergo advokāte Sandra Sleja. Viņa norādīja, ka uz šodienas tiesas sēdi slimības dēļ neieradās apsūdzētais ekonomists un uzņēmējs Andris Deniņš un Maksims Ter-Oganesovs. Nākamā tiesas sēde paredzēta 4. oktobrī plkst. 10.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide