Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vāc parakstus par ārkārtas situācijas izsludināšanu saistībā ar Covid-19 izplatību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vēsture
V
Cik zināms no vēstures, tad uz kuģa panikas cēlājus nošauj vai met pār bortu, jo panika ir lipīgāka par vīrusiem.
aiboļits
a
Daudzu valstu nespējai pakļaut Covid19 izplatību kontrolei ir viens pamatiemesls.Galvenās un dažreiz pat vienīgās varas pārstāvju prasmes ir benķī pirst un smuki dirst.Piedevām demokrātiski izvirtušās tautas pakļaut vienotai disciplīnai jāpielieto daudz stingrāki mēri, nekā pret vienotas disciplīnas audzinātajiem aziātiem.Šie faktori garantē vīrusa strauju izplatību ES. Ķīna,ātri izmetot daudzus stulbus ierēdņus no benķiem un ar stigriem mēriem ieguldot milzu resursus,kā arī Dienvidkoreja mācoties no Ķīnas pozitīvās pieredzes spēja pakļaut vīrusa izplatību kontrolei. Benķos pirdošais ES pīļu bars ar visu savu skaļo un histērisko pēkšķēsanu ir pilnīgi nespējīgs kordinēti pakļaut vīrusa izplatību ātrai un vienotai kontrolei. Piedevām Itāļi pēc mentalitātes ir demokrātiski izvirtuši panikotāji kurus pārvalda benķos pirdošās pīles un šīs kombinācijas loģisks rezultāts nedēļas laikā karantīna visā valstī. Redzēs kā USA un UK salas durņi nobremzēs vīrusu. Varbūt paklausīs gudros ?
>:-)
&
To, ka, mums no gripas 14 cilvēki miruši, var aizmirst, vai pie koronavīŗusa pierakstīt???
>:-)
&
Stingri pateiksim vīrusam !!! AK STĀJIES JEL , mēs pret ???
Scorseze
S
Tad varbūt "dienai" būtu jābeidz piedalīties šajā starptautiskajā panikas afērā, jo grūti iedomāties, ka fatālas saslimšanas gadījumā (mēris, encifalīts, meningīts...) kāds varētu ārstēties mājās un izārstēties!!!!! Taču beidziet vienreiz šo idiotisma vīrusa afēru!! Spilgts piemērs, kā uz līdzenas vietas var sataisīt paniku un pazaudēt pēdējās prāta paliekas. Mirstība tāda pati kā pie jebkura vīrusa (ap 1%), kādi iet pāri valsti katru rudeni un pavasari, taču dažu datu sagrozīšana, cilvēku aprobežotība un mediju histērija, un skat, pasaules ekonomikai iestājas pisec! Stulbie cilvēki, taču attopieties vienreiz, jūs vienkārši čakarē!!!!! Es māku rēķināt un man ir draugi vairākās eiropas valstīs:) Palasiet vēl, ko raksta histērijas cēlāji, pārējiem pateikšu, ka ar vēzi, sirds asinsvadu slimībām, meningitu, un vēl neskaitāmām kaitēm katru gadu mirst cilvēki, tai skaitā arī no gripas komplikācijām (atcerēsimies kaut vai Freimani un Brīzi)! Tā ir, cilvēks ir mirstīgs!
Zviedz Zirgs
Z
Ir laiks slēgt Rīgu !!!!!!!! un dot Latvijai atkopties !!!!!!!!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Ģērmaņa atskats(3)

"Sastopoties vaigu vaigā ar jubilāru, var gadīties, ka ne vienmēr pirmajā brīdī ir iespējams nemaldīgi noteikt, vai jūs runājat ar vēstures zinātņu doktoru Uldi Ģērmani vai viņa alter ego doktoru...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas