Laika ziņas
Šodien
Apmācies

VIDEO: Valsts prezidents aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un saglabāt mieru

Valsts prezidents Egils Levits saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību un tās dēļ izsludināto ārkārtējo stāvokli aicina valsts iedzīvotājus būt atbildīgiem, saglabāt mieru un būt piesardzīgiem.

Prezidents ir izplatījis video uzrunu, kurā uzsver - ja iedzīvotāji ievēros valdības pieņemtās vadlīnijas, tad Latvijā Covid-19 tiks ierobežots.

Jau ziņots, ka saistībā Covid-19 izplatību Latvijā līdz Lieldienām izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu, ceturtdien pēc valdības ārkārtas sēdes paziņoja amatpersonas.

Ārkārtējā situācija ir spēkā no lēmuma pieņemšanas brīža līdz šī gada 14.aprīlim ar mērķi šajā laikā ierobežot Covid-19 izplatību.

Veselības ministrija (VM) noteikta par atbildīgo institūciju darbību koordinācijai ārkārtējās situācijas laikā.

Ārkārtējās situācijas laikā valsts un pašvaldību iestādēm uzdots izvērtēt un iespēju robežās nodrošināt klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti.

Top komentāri

Pravietisnejaukais
P
Aicinu valsts iedzīvotājus lūgt Dievu, lai Viņš dod mums savu Mieru. Arī turpmāk. Jo līdz šim mums Viņš ir devis gan neatkarību divas reizes simts gadu laikā, gan mieru nesatrakoties vispārēju grūtību laikā, gan dos arī mūžīgu dzīvību tiem, kas paļaujas uz Viņa Dēlu Jēzu Kristu. Āmen!
Irlielāmērāticams
I
ka Valsts prezidents rīkojas korekti un apstākļiem atbilstoši. Bet, protams, visiem idiotiem pa rātam viņš nevar nedz izdarīt, nedz pateikt.
Vecsčekists
V
Esat pareizi sapratuši! Tā turpiniet!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jauni pieraksti vien rudenī(3)

No šīs piektdienas, 29. maija, slimnīcas paplašina savu dienas stacionārā sniegto plānveida veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, savukārt no 3. jūnija pilnībā būs atjaunota veselības aprūpes pakalpoj...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas