Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Egils Levits

Egils Levits: dialogs ar Krieviju nenotiks uz mūsu rēķina

Par to, kā tulkot Francijas prezidenta Emanuela Makrona nesenās vizītes vēstījumu Rīgā, kā sarunāties ar Krieviju un noturēt ASV uzmanību uz Eiropu, kā arī rāpšanos no grāvja, kurā esam iebraukuši, kapitāli remontējot Latvijas finanšu sistēmu, ar Valsts prezidentu Egilu Levitu sarunājas Agnese Margēviča.

Levita un VARAM redzējums atšķiras

Iedzīvotāju valdes kā konsultatīva organizācija, kas ar pašvaldības domi regulāri apspriež vietējās kopienas aktualitātes un ir bez noteiktām funkcijām, uzdevumiem un finansējuma, – tāds ir sākotnējais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) piedāvājums Valsts prezidenta Egila Levita lolotajai idejai, kas bija viens no argumentiem, kādēļ prezidents izsludināja kritiski vērtēto administratīvi teritoriālās reformas (ATR) jumta likumu.

Pēc vizītes Vācijā dosies balsot

Valsts prezidents Egils Levits nākamnedēļ - 27. un 28. augustā - plānojis uzturēties darba vizītē Vācijā, kas nule kā iekļauta to valstu sarakstā, pēc kuru apmeklēšanas jāievēro divu nedēļu pašizolācija. Kovidlaikā var strādāt arī attālināti, un šāda pieredze jau ir bijusi, taču neizpratni raisa prezidenta plāni nākamajai dienai pēc atgriešanās no Vācijas, proti, 29. augustā prezidents "dodas balsot Rīgas domes vēlēšanās", par ko detalizētāka informācija tikšot medijiem nosūtīta atsevišķi.

Levits neplāno apsveikt Lukašenko

Apsveikuma sūtīšana Baltkrievijas prezidentam Aleksandrs Lukašenko nav Valsts prezidenta Egila Levita dienaskārtībā, aģentūru LETA informēja prezidenta padomniece Aiva Rozenberga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide