Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Zvejai Baltijas jūrā un Rīgas jūras līcī šim gadam pilnvaroti 58 kuģi

Zvejai Baltijas jūrā un Rīgas jūras līcī 2020.gadam pilnvaroti 58 zvejas kuģi, liecina informācija Zemkopības ministrijas mājaslapā.

Atbilstoši noteikumos par rūpniecisko zveju teritoriālajos ūdeņos un ekonomiskās zonas ūdeņos noteikto Zemkopības ministrija katru gadu apstiprina zvejas kuģu sarakstus rūpnieciskajai zvejai Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastē. 

Sarakstā iekļauti zvejas kuģi, kas lēmuma pieņemšanas brīdī ir reģistrēti Latvijas Jūras administrācijas Latvijas Kuģu reģistrā, ja tiem izdotajās reģistrācijas apliecībās izmantošanas mērķis ir noteikts zvejas kuģis, zvejas motorlaiva vai zvejas airu laiva. Vienlaikus ņemts vērā, ka sarakstā iekļauto kuģu bruto tonnāžas un galvenā dzinēja jaudas rādītāji ietilpst Latvijas zvejas flotes kopējos kapacitātes rādītājos un šie kuģi ir ierakstīti Eiropas Kopienas kopējā zvejas flotes reģistrā.

Zemkopības ministrijas publiskotā informācija liecina, ka 2020.gadā rūpniecisko zvejas tiesību nomas līgumi tiks slēgti ar 32 zvejniecības komercsabiedrībām, savukārt kuģu sarakstā zvejai Baltijas jūrā un Rīgas jūras līcī sadalījumā pa zivju sugām un zvejas vietām 2020.gadam iekļauti un zvejai pilnvaroti 58 zvejas kuģi.

Ministrijas 2020.gada 7.janvāra lēmums ar rūpnieciskās zvejas kuģu saraksta apstiprināšanu Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes ūdeņos 2020.gadam stāsies spēkā piektdien, 17.janvārī.

Top komentāri

Nejēga
N
Blakus divas jūras-Baltijas jūra un Rīgas jūra.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pasmelties pieredzi, atgriezties un to izmantot(2)

Darbdienā ap pusdienas laiku Ventspils tirgus placī rosība pamazām rimst. Īpaši aktīva tirdzniecība te norit piektdienās un sestdienās, bet noteiktos datumos norisinās gadatirgi un dažādi pasā...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas