Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Krievijas aģentei piespriež 18 mēnešus aiz restēm

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Patolaiku
P
kamēr skan skandālu troksnis un dzirdami kliedzieni - "spiegi, spiegi!" ... kamēr visi uzskata par labo toni visādi iņirgt "sazvērestības teoriju" piekritējus... tik mēr īstie aģenti rok un ik pa brīdim tiek izspēlēta daža laba sazvērestība.
kaut kas neštimmē
k
atzinusies par lietām, kuras ierindas štirlicam nevar būt zināmas...
  • 4
  • 1
Annisčapmenis
A
ka "aģentei" pavērsies plašas pašapliecināšanās un biznesa iespējas pēc atgriešanās .
sexbomba
s
Tā nav nekāda aģente, bet bioloģiskais psiholoģiskais ierocis
zhilkin.jame
z
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
Close
C
Tā pat no Latvijas kādu var iesēdināt, ja viņš sāk draudzēties ar kādu no augšējām aprindām un nepiesaka sevi kā ārvalstu aģentu. Tiesnese brīdināja, ka šī lieta kalpo kā brīdinājums visiem citiem, kas šo likuma normu neievēro. Tāpēc esot modri, izvēloties draugus Amerikā.
Nu
N
Jāiegaume,uzAmeriku braukt nevajag,draugus INTERNETĀ, dieva dēļ neievest,ja ne tad kaut kādu nepareizu vārdiņu pateicot noklusi Āmerikas cietumā.
  • 0
  • 1
Ej nu ej
E
Baigi forši drraudzin,tu jau ar sveci stāvēji,ka tik droši zini visus sīkumus.Nu tad nosauc to pļāpīgo jeņķi ,tad jau bus pilns komplekts.Nu pie viena tad lai soda tos pļāpīgs amerikāņus arī,kompānija būs viņiem jautrāk sēdēt.
  • 3
  • 3
velc nost bikses - iepazīsimies
v
Tikai nevajag muldēt - tur bija ne tikai draudzēšanās, bet reāla informācijas vākšana no gultasbiedriem, kuriem viena mēle stīva, bet otra - pļāpīga.
  • 11
  • 3
He He He
H
USA "normāla" tiesu sistēma.Sākumā tak šitai ģevkai solīja vai nu mūža ķurķi,vai pat nāvessodu,bet beigās iedeva 1,5 gadus un droši vien vieglā režīmā.Sanāk,ka atklātībā USA ar Krieviju rejas,kā traki suņi,bet "zem paklāja"normāli kārto lietas,kā izdevīgi abām pusēm,bet Gejropai ir piešķirta loma riet uz Krieviju,realizēt bezjēdzīgas sankcijas un ciest miljardu zaudējumus.
lol
l
Tāpēc, ka Krievijā tā darbojas - savervē tādu neprofesionālo kā aģenti un liek darboties "dzimtenes labā" - ne tāda zin kāpēc to dara, ne arī no struktūrām. Pati bojā sev dzīvi - lai pasēž profilaksei. Atgriezīsies Krievijā - varēs atcerēties, cik cietumā dzīve bija laba salīdzinot ar to kas brīvībā pie kaimiņiem. Ja būtu reāla spiedze, tad vai nu mainītu vai arī būtu aiz restēm tik ilgi līdz būtu pret ko mainīt. Pret šito šmaru krieviem nospļauties.
  • 12
  • 4
Kārklu vācietis
K
Man arī būtu kauns,ja es atzītos gluži vai Ovālā kabineta piečurāšanā,bet man piespriestu tik vien,kā uzvilkt zilo kleitu ...
Vecsčekists
V
Neko precīzi nezinot par šo lietu, uzkrītoši smieglīgais termiņš vieš aizdomas par šīs sāgas nopietnību. Par aģentu var nosaukties jebkurš un "spiegs" jau ir devalvēts līdz nejēdzībai. Rālus spiegus, kuri jel ko nopietnu ir darījuši, parasti iesēdina uz 30 gadiem.
Pipars
P
Patīkami skatīties kā ASV pati sēdina aiz restēm savus aģentus... Protams priekš neinformētās cilvēku masas Butinas arests liekas kā sods Krievijai... Realitātē Butina pārstāv bijušo krievijas centrālās bankas prezidenta vietnieku Aleksandru Toršinu. Abi viņi bija ASV nacionālās šaujamieroču asociācijas biedri... Piekam Butina Krievijā pārstāv kustību "Pravo na oružie"... Pēc būtības vairākus gadus Toršins ar Butinu lobēja Krievijā ASV ražotāju ieročus.! piekam Butina ir fiksēta pret Putina kustībā "Balotnajā laukumā". Piekam arī citi kustības "Pravo na oružie" biedri sevi ir parādījuši "Balotnajā laukumā". Secinu... Butinas arests nav uzskatāms par sodu Krievijai, bet ir uzskatāms kā DĀVANA Putinam!!!... Uz šī fona raksti par "Krievijas aģentes" Butinas ASV cietumā sēdināšanu uz 18 mēnešiem izskatās amizanti un pat panaivi..!!! Neko izņemot šķību smaidu man šis raksts nav izraisījis...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vides izpostīšana veicina epidēmijas(12)

Jaunā koronavīrusa (SARS-CoV-2) izraisītā globālā pandēmija, kas nogalinājusi vismaz pusmiljonu cilvēku, varētu būt tikai priekšvēstnesis tam, kas cilvēci sagaida nākotnē. Apvienoto Nāciju organizāc...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits