Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kims Čen Uns uzslavē Dienvidkoreju

Ziemeļkorejas līderis Kims Čen Uns uzteicis Dienvidkoreju par pūlēm, ko tā pielikusi, lai godam uzņemtu delegāciju no Ziemeļkorejas, kuras sastāvā bija arī līdera māsa Kima Jo Čena.

Ziemeļkorejas valsts mediji ziņoja, ka Kims paudis gandarījumu par delegācijas vizīti kaimiņvalstī, norādot, ka svarīgi turpināt dialogu un samierniecisko gaisotni. Paziņojums par līdera gandarījumu izplatīts pēc delegācijas atgriešanās Phenjanā.

"Ir svarīgi turpināt virzību uz labiem rezultātiem, turpināt iedzīvināt silto samiernieciskuma un dialoga klimatu, ko palīdzējusi nodrošināt Ziemeļu un Dienvidu spēcīgā labā griba Ziemas olimpiskajās spēlēs," citēts valsts vadītājs. 

Jāatgādina, ka līdz ar Kima Čen Una māsu, kura ieņem augstu amatu partijas politbirojā un ir atbildīga par propagandas jautājumiem, Olimpiādes atklāšanu apmeklēja arī Ziemeļkorejas ceremoniālais vadītājs Kims Čen Nams. Delegācija piedalījās arī oficiālā pieņemšanā pie Dienvidkorejas prezidenta. Kima māsa Dienvidkorejas valsts galvai Munam Jēinam tostarp nogādāja vēstuli no Kima Čen Una, kā arī izteica uzaicinājumu apmeklēt Phenjanu. Dienvidkorejas prezidents vēl nav sniedzis atbildi uz šo uzaicinājumu.


Ziemas olimpiskajām spēlēm Phjončhanā seko līdzi - Diena.lv/phjonchana2018

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai stingrāki ieroču aprites likumi samazinātu masu slaktiņu skaitu ASV?

Kopā nobalsojuši: 61

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Slovākija neratificēs Stambulas konvenciju(19)

Slovākija neratificēs Eiropas Padomes Stambulas konvenciju, kuras mērķis ir izskaust vardarbību pret sievietēm, piekāpjoties spiedienam no koalīcijas partneru un reliģisko organizāciju puses, tre...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis

Eiropā

Vairāk Eiropā

ASV

Vairāk ASV

Krievija

Vairāk Krievija

Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi

Cits

Vairāk Cits