Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Trampa-Kima samits

Pompeo cer uz progresu Trampa-Kima samita gatavošanas ceļā

ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo, sestdien uzsākot Āzijas vizīti, kuras gaitā paredzēta arī tikšanās ar Ziemeļkorejas līderi Kimu Čen Unu, sacīja, ka cer panākt progresu centienos sarīkot vēl vienu ASV prezidenta Donalda Trampa un Kima samitu.

Pompeo: Trampa un Kima samits, visticamāk, notiks pēc oktobra

ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo trešdien paziņoja, ka šobrīd strādā pie ASV prezidenta Donalda Trampa un Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna nākamā samita sarīkošanas, tomēr tikšanās, visticamāk, varētu notikt tikai pēc oktobra.

VIDEO: Tramps salutē Ziemeļkorejas ģenerālim

ASV jaunu polemiku izraisījuši Ziemeļkorejas televīzijas nule kā pārraidītie kadri, kuros redzams, kā ASV prezidents Donalds Tramps nesenā Singapūras samita gaitā salutē kādam Ziemeļkorejas ģenerālim.

Tramps un Kims pieņem viens otra uzaicinājumu vizītē

ASV prezidents Donalds Tramps un Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns savā samitā Singapūrā ir uzaicinājuši viens otru vizītē uz savu valsti un pieņēmuši šos uzaicinājumus, trešdien ziņoja Ziemeļkorejas oficiālā ziņu aģentūra KCNA.

Ekscentriskais Rodmens teju apraudas par Kima tikšanos ar Trampu

Kamēr abu valstu - ASV un Ziemeļkorejas - līderu samits bija vien tik tikko sācies, visnotaļ savdabīgā TV intervijā savu sajūsmu par notikumu pauda bijusī NBA zvaigzne Deniss Rodmens, kurš Ziemeļkorejas kontekstā ne reizi vien izcēlies ar ekscentriskiem izgājieniem, nodibinot savdabīgu draudzību ar Kimu Čen Unu.

Kims vēlreiz ar parakstu apliecinājis apņemšanos virzīties uz denuklearizāciju

Līdzīgi kā pēc aprīļa izskaņā notikušās tikšanās ar Dienvidkorejas prezidentu Munu Džēinu, arī šoreiz, nu jau vēsturiskā samitā pie sarunu galda sēžoties ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, Ziemeļkorejas līderis Kims Čen Uns parakstījis deklarāciju, apņemoties virzīties uz pilnīgu Korejas pussalas denuklearizāciju. Parakstītais dokuments ir visnotaļ līdzīgs aprīlī parakstītajai deklarācijai, vēsta CNN.

Singapūrā tiekas Tramps un Kims

ASV prezidents Donalds Tramps un Ziemeļkorejas līderis Kims Čen Uns otrdienas rītā tikās un sarokojās, sākot savu vēsturisko samitu, kas notiek viesnīcā Capella Singapūrai piederošajā kūrortu salā Sentosā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide