Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

MH17 katastrofas upuru tuvinieki Putinu iesūdz tiesā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Karamais fričel!
K
Protams, tu mums tas gudrākais, skaistākais, stiprākais, u.t.t. Kas vēl par to šaubās? Izņemot vienu - pašu bohu pūkinu. Viņš ir vis, vis, vis...
Es
E
Ar ko tu vari to pierādīt?
Nu forši,
N
To mēs jau zinām. Bij reiz Latvijā xrenļa lakstīgala - tāda Pakule. Tagad uzradies pūkina lakstugailis - falšais frics. Saklausās kā 'kliedz lakstugaiļi', pārstrādā to sevī tūdos un tirš cik: pūkins tik pūkains un balts. Kā īsta vate. Visa pasaule tā nedomā, redz taču, ka zābaki asinīs. Šis tik - pūkins balts. Kad no debesīm uz paša galvu nāks 'zaļie laipnie vīriņi' ar visām savām piepūšajām baznīcām un pārstrīpoto krustu un bārdainiem popiem komplektā arī teiks - boška pūkina rasa. Lai zinātu, ko ķīseļi un soloveji kārtējo reizi sastrādā nemaz nav pašam 'tos sūdus' jāskatās. Citi jau izpreparējuši. Nu kā patīk jaunākā durdumas ideja, ka balstiesības vēlēšanās jādod visiem tēv.kara upuriem ! arī tiem, kas zem zemes! Šedevrs. Vai kā ķīselis izgāzās ar viltotu itkā ukraiņu karotāja apliecību no SS divīzijas. To visu pūkainais vatņiks un viņa kliķe ar PAŠA ziņu. Anekdote gatava visa tā kodollielvalsc. Ja domā, ka tu krāj punktus kad šis te arī ienāks (tfu, tfu) tad atceries vienmēr stulbeni kā Jagoda un Ježovs beidza, arī līda tai mellajā caurumā sraļinam, un stipri lunkanāk kā tu un čuš. Ar ko tu labāks vai pūkaināks, vattte?
Kārklu vācietis
K
Par Tevi esmu labāks,jo neesmu stulbenis.Bet tā jau gaumes lieta.
  • 0
  • 0
Karklu frics!
K
Cik ta tev ķeļevizoru saslēgts, ka tev visapkārt solovjovi klaigā?
Kārklu vācietis
K
Lūk tas jūs precīzi raksturo.Kāds saka - aiz loga dzied lakstīgala.Urlu soģis uzreiz - tev televizorā solovjovi klaigā?Es dzirdu lakstīgalu,Tu klausies Solovjovus,Kiseļovus un citus sūdus....Es viņus neskatos,man riebjas,bet Tu kraupi kaifo... Kuram ir klapes uz acīm?
  • 0
  • 1
Kellij!
K
Šitam falšam fricim ir klapes uz acēm. Viņš redz tikai to vienu saulīti - solnceļiko. Un pūlas notīrīt to no visiem dubļiem, ko šis pats savācis un tādi ņiprava'slavu antiņ'kresti un citi basurmaņi un bišibazuki pār viņa īsteni tīro ļičku netaisnigi gāž un apmētā. Citas saules nav un nekad nav bijis. Tā viņam krievu flotē iestāstīts vēl tai laikā, kad solnceļikijs bij prasts čekas starļejs vēdervācijā, ar kļičku 'okurok'.
muu-vau vauvienpersona
m
svesam zirgam nekad nevajag teikt trrrrrrrrrr
b€$€
b
tos atrumus ari laikam var dazadi merit bet vislielakais atrums esot ja piemeram kads uzseztos uz loga malas tresaja stava ar pecpusi uz leju-nokak-tu leja un pec tam paspetu noskriet leja un to k-ku sakert
trrrr
t
a vai tad ta notriekta lidmasina tur gaisa staveja vai ka tie trieceji paspeja pat ar ieredniem dazadiem sazinaties,kuri paspejusi pat paveles par to laiku uztaisit par notrieksanam u.c.
Urlu...
U
Vai tu domā, ka tie mīnusi viņam ko skādē? Koku viņam, tāpat kā kadafim.
fu-fu
f
oz pec seera-vai tik kads laktielas ktillers nav pasprucis
urlu soģis
u
Es tam idiotiskam boļševikam, kurš parakstās "Kārklu vācietis" automātiski dodu mīnusu, viņa murgojumu nemaz nelasīdams.
kellija
k
Man nāk smiekli par to nabaga viltoto frici ,kurš visu dienu tik skaistā laikā sēž internetā un vaktē kā ķēdes krancis ,ka tikai kāds ko sliktu nepasaka par krasnosolnišku putleru un putleristānu!Sēž un vankšķ-visa pasaule slikta ,vienīgie pareizie ,kuri nekad neko sliktu nedara un nemūžam nemelo,ir vatņiki.Tak izej laukā paelpo svaigu gaisu ,es tikko pārbraucu no jūras ,kas var būt labāks svētdienas dienā.
Kārklu vācietis
K
Man nekur nav jābrauc pēc svaiga gaisa.Lakstu gaiļi kliedz caurām dienām naktīm apkārt mājai.Es vien nepiekrītu absolūtajiem apgalvojumiem - krievi vienmēr melo,visi krievi ir vatņiki,nebūtu Putins,pasaule būtu paradīze.... Tie,kas citiem liek mīnusus nelasot,tie arī ir urlas....
  • 0
  • 2
Un
U
Mūsu kaimiņš Luka aizvērs aviobāzes Baltkrievijā no krievu dundur lidmašīnas.Luka piegriezas par putina kaprīzem.
Ps.
P
Tas ir pie mums. Jūsu pašnosaukumu gan nezinu.
Kārklu vācietis
K
Tātad jūs sevi saucat par derīgiem idiotiem?Apsveicu....
  • 0
  • 3
Karamais fricis!
K
Tāpat. Par (krievijai) derīgu idiotu. Apmierināts?
Kārklu vācietis
K
Nu skaidrs.Ko tad idiots saka?Pakārsim kādu,- pilna laime.Apmierināts.... Smaidi muļķi,nāk pilna laime....
  • 0
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits