Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -1 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Pētījums: Karstuma viļņi būs arvien biežāka parādība

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Liekulības paraugstunda
L
Levits izvirza mērķi - par zaļu Latviju un turpat mēneša robežās - ZM priekšlikums vēl vairāk samazināt koku ciršanas caurmēru un vecumu!
Juris Pigits
J
Un tagadējās valdības vīreļu pieņemtie likumi ir unikāli attiecībā uz apkārtējās vides saudzēšanu- graušanu. Malkas apkures likvidēšana piespiedu kārtā neskaitāmās Latvijas pilsētās, lobējot gāzes koncernu darbību. Malka ir atjaunojamais enerģijas resurs, kurš siltumnīcas efektu nepalielina. Cik koks augot patērējis ogļskābo gāzi, tik sadegot arī izdala. Vienīgi kokiem pūstot mežā, veidojas metāna gāze, kas ir 100 reizes efektīvāka siltumnīcas efekta radītāja, nekā ogļskābā gāze. Dabas gāze ir fosīlais kurināmais. Tā jau palielina ogļskābās gāzes saturu atmosfērā un līdz ar to ir efektīva siltumnīcas efekta izraisītāja un globālās sasilšanas veicinošs faktors. Aizbildināšanās ar dūmgāzu piesārņotību, neiztur kritiku. Ir iespējams izgatavot lētus augstsprieguma dūmu filtrus skursteņiem izmantojot kaut parastās automobīļu indukcijas spoles efektīvai dūmgāzu attīrīšanai.Šāda iekārta tērētu tikai dažus desmitus vatu elektribas kurināšanas laikā.
Krējums Saldais
K
2019 - Pētījums: Karstuma viļņi būs arvien biežāka parādība... 2034 - Pētījums: Gadu sastāda četri gadalaiki - vasara, rudens, ziema, pavasaris...
GoodMaan&ParexK&K
G
Krastuma vilnis šat tad parādās un šat tad pazūd. LPSR idiotizma vilnis uz visiem laikiem ir noklājis Latviju. Tieši tāpēc morāli apdirsušies debīliķi nesagraujami vienotā vilnī pirž balasot par komūnistiem, naclopiem, svoločiem un jampampiņiem, lai uzmestā tauta atmaksātu izrītos miljardus.
Pravietisnejaukais
P
Tu te gadiem ilgi nodarbojies ar fakta konstatāciju. Pareizi. Vai esi mēģinājis dziļāk izprast - kā pēc tā notiek?
 • 4
 • 1
"pētījumu" nopelns
&
Jo vairāk tiek rakstīts par klimata sasišanu, jo vairāk man patīk klimata sasilšana. Agrāk likās, ka klimats ir atkarīgs no dabas, ka cilvēks nevar to mainīt. Tagad pārliecina, ka var mainīt, tātad ir cerība padarīt Latvijas klimatu siltāku. Kā Itālijā.
bet
b
Silti, tas ir labi.
janis
j
Tās ir sasodīto globālistu un liberālistu darbības sekas.Ir ārkārtīgi noziedzīgi šos globālos liberālistus virzīt pie varas.Viņi izpostīs pasauli,ja měs steidzami nerīkosimies pret viņu diktātu.
JanisT
J
Un mūs var glābt tikai jauns MEGA NODOKLIS!
ļuļa
ļ
nu kā var nemelot labu mērķu vārdā! pirms akurāt 70 000 gadu arī bija līdzīgs klimats ar karstuma viļņiem, sausumu un pasaule kļuva cilvēcei samērā neapdzīvojama. tolaik cilvēku priekšteči izmira līdz 2000 eksemplāriem, no kā mēs visi esam cēlušies. toreiz arī karstuma viļņu cilvēce izraisīja? un vēl - vienīgais reālais pasākums dabas resursu saglabāšanai ir cilvēku skaita samazināšanās, jo pasaule ir pārapdzīvota. kamēr āfrikā un citās līdzīgās vietās netiks ieviesta dzimstības kontrole, nekas labāk nebūs, tikai sliktāk. tak sāciet vienreiz par to rakstīt, nevis par neiedomājami ļaunajiem govju bezdaliem.
Māris
M
Tam ir pierādījumi, ka tieši tā bija?.. un ka palika 2000 cilvēku? Tas pēc aculiecinieku nostāstiem?
 • 4
 • 4
ļoļiks
ļ
Vēsture tad kad dienēju :):):) : pa duhankai mācībās bijām karakumā,temperatūra virs 50,nu protams gaiss sausāks nebij tik mitrs kā lv :):),ja stipri veldzes bij vēlēšanās,gadijās kādu efu,ģurzu vai strelku nosist,veldzi varēja gūt,kaut gan ūdens nz vienmēr bij :):):),šet tagad grūtāk,pie mums lv ministrijas ļoti pārapdzīvotas,tāpēc jaekonomē lv dabas resursi.......:):):):)
 • 5
 • 2
janis
j
Protams uz to var paskatīties arī ar savādākām acīm.Mūsu jūras krasts ir visideālākais visă pasaulě.Visideālākā jūrmala,un tagad věl karsti !Nekur pasaulě nav tik ideāla jūra ,un atpūtai peiměrota krastmala.Tūrisms attīstīsies,un uzņěmějdarbība ,ja jaunā VID Bokas jaunkundze atkal nesāks iznīcināt uzņěmějdarbības vidi.
 • 6
 • 3
janis
j
Pilnīgas muļķības.Dzimstības kontrole ir globālistu projekts ,lai atlasītu sev tikai vajadzīgos,noderīgos vergus.
 • 2
 • 5
Dostojevskis
D
Ļuļa, par kādu "dzimstības kontroli Āfrikā Tu te runā? Āfrikā darbojas ideāla "dzimstības kontrole" , tikai bālģīmjiem nevajag uzmākties ar savu humanitāro palīdzību!!!
 • 8
 • 5
Irlielāmērāticams
I
ka "pētījums" būs arvien biežāka parādība... .
tik tiešām
t
Loti labi, nevajadzēs braukt uz tā saucamām siltām zemēm tērēt naudu, lai nosauļoties, jo tas izmaksā dārgi.
un
u
patiesībā ir arī ļoti bīstami. Ja kas... apceļosim Latviju tā labi rūpīgi... ir vērts!
 • 7
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits