Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ANO klimata konferencē valstu līderi sola īstenot "zaļo revolūciju"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
X
X
Агрессивная эколожеская секта им. Св.Греты расширяет и интенсифицирует свою разрушительную деятельность. Им нужно как можно скорее выполнить задачи, поставленными их хозяевами - скорейшая и как можно более глубокая депопуляция планеты посредством резкого снижения плотности совокупного и удельного энергопотока. Поэтому, все эти "экологические страйки" и прочие массовые мероприятия будут продолжаться и даже кое-где нарастать, что бы оказывать давление на сомневающихся и колеблющихся политиков. Об этот в открытую заявляют и вожди секты, подбивающих свою паству на активные действия. Не сомневаюсь, что отклик паствы будет - школота вообще, а уж современная западная ну очень любит прогуливать занятия, особенно если им за это ничего не будет. P.S. Да, психические эпидемии заразны. А искусственно индуцированные - особенно заразны, ибо у пипла просто нет иммунитета к ним. Недаром столько десятилетий целенаправленно деградировали образовательную систему и прививали "магическое мышление"!
X
X
Грета – это не про экологию или остановку глобального потепления. И уж точно не про загубленное детство, и не про борьбу за новый мир. Грета – это про большие деньги. Очень Большие Деньги. Естественно, реализация "Программы" сулит гигантские барыши всем причастным к попилу этих денег. Очевидно, что программа писалась для того, чтобы понравиться буквально всем, от веганов до миллиардеров – и заточена она для победы над Трампом. Тем не менее, нарисованная сумма (все-таки 4,5 годовых ВВП Штатов) выглядит как полное "зеленое безумие". Безумие безумием, однако, можно не сомневаться, что многие политики готовы принимать и воплощать в жизнь даже самые дикие программы, если они позволяют им прийти к власти и ее удерживать. И совершенно не случайно, что озвучена эта тема (в том числе Гретой) именно сейчас. Причина простая – наступающий глобальный кризис. Еще пару лет назад это казалось маргинальной идеей – сегодня общемировой кризис уже приобретает черты неизбежности.
  • 3
  • 0
:)
:
Tas ir EKOfašisms, kas strauji izplatās dauņu vidū pa visu planētu! To ar steigu vajag apturēt, bet apologētus psihenēs sabāzt vai cietumos!
Parīzes OIK līgums
P
Cik tagad maksā Āfrikai saskaņā ar Parīzes līgumu? 150 miljardus gadā vai vairāk? Vai pēc Madrides līguma šo summu trīskāršos vai pieckāršos?
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Pareizi sacīja priekšsēdētājs Mao : katrai paaudzei - savu revolūciju!
De facto
D
Šitais ir kreiso sociķu un neomarksistu saiets, kas spēlē globālā finanšu kapitāla interesēs un tiem vēstures rakursā dienas ir skaitītas. Itālijā Salvīni pārņems varu, Autrumvācijā rullēs aizvien vairāk Afd, Austrijā ir jēdzīga valdība, Ungārijā, Polijā, Cehijā, Slovākijā.. Ja Trampu ievēlēs otru reizi, tad pārmaiņas ir neizbēgamas. Cīna būs smaga, uz kārts likts ļoti daudz.
get real
g
Kāda ir atšķirība starp galēji kreisajiem un galēji labējiem? Pareizi, nekāda. Abi ved uz galu. Un kremlini fonā applaudē.
  • 1
  • 5
VVZ
V
Ekofašismam un grētismam ir jāpasaka skaidrs "NĒ!".
ļuļa
ļ
ak jā, un vēl. kamēr reņģēdājs parastais, kā arī varžēdājs parastais, kā arī desu rīma vācietis parastais tiek kaunināti braukt ar dīzeli un benzīnu, tiek kaunināti lidot atvaļinājumā un aicināti atteikties no gaļas un dzīvnieku izcelsmes produktiem - nez kā visi šie zaļās revolūcijas maoisti nokļuva spānijā? gāja ar kājām vai jāja uz ēzeļiem? un banketos, viņi, protams, arī ēd tikai salātu lapas un desas no burkāniem. kā ļoti pareizi rakstīja viena šveices avīze - politiķi eiropā ir izveidojuši valsti valstī, un rīkojas pēc saviem likumiem, pilnībā ignorējot vēlētājus. un pēc tam brīnās, ka ievēl orbanus, salvīni un lepēnas, pēc tam zveidrijā ir izmisums, ka vēlēšanās panākums ir nacionāļu partijai un vācijā AfD. kretīni, lai neteiktu, ka noziedznieki.
Def
D
Tīrā naudas kāšana!!!!!! Ir bijušas gan globālas sasilšanas gan ledus laikmeti. Un ne jau nu cilvēkiem ar dabu cīnīties!! Idiotu bars!!!
trushu skaistumkonkurss
t
Moraalaa paaraakuma un patmiiliibas izraadiishanas konference. Cerams Tramps tur izsmies tos klaunus kaa pienaakas.
reptilis
r
Bija jau daudz revolucionāru - Ļeņins..Trockis...Mao Dzeduns...Kimi...Kambodžā vispār bija Sarbonas absolvents...Fideli Kubā...Venecuēla...un Āfrikā vesels bars ...pareiz,Hitlers taču arī bija revolucionārs...un,Musolīni....
ļuļa
ļ
jomajo, diena, vai tiešām piecreiz dienā jāatreferē šitais daunisms????!!!?? ja cilvēce grib saglabāt dabu, tad viņai jāpārtrauc vairoties un jāatstāj citām būtnēm vieta, kur dzīvot, tik vienkārši tas ir! kāpēc neviens to skaļi nepasaka? bet tikai dirš par ekonomisko izaugsmi un to, ka vajadzīgs arvien vairāk darbaspēka - tas viss ir pretrunā ar dabas aizsardzību per se. no kā jebkurš kaut cik domājošs cilvēks izdara secinājumu, ka tiek gatavots jauns biznesa projekts cilvēku apzagšanai.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits