Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvija ir viena no pēdējām valstīm Eiropā bez Covid-19 upuriem

Latvija patlaban ir viena no pēdējām valstīm Eiropā bez jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 upuriem, liecina Pasaules veselības organizācijas (PVO) statistika.

PVO apkopotie dati par situāciju Eiropā uz šī gada pirmo aprīli liecina, ka no Covid-19 bojāgājušie vēl nav reģistrēti tādās Eiropas valstīs kā Baltkrievija, Malta, Lihtenšteina, Monako, kā arī Latvija.

Tomēr informācija citos publiski pieejamos avotos norāda, ka Covid-19 upuri vismaz daļā no minētajām valstīm tomēr jau ir reģistrēti. Piemēram, Baltkrievijas mediji vēl 31.martā ziņoja par pirmo nāves gadījumu šajā valstī.

Oficiālie dati par situāciju Latvijā liecina, ka no Covid-19 valstī vēl nav miris neviens cilvēks. Iepriekš gan ticis ziņots par viena Latvijas valstpiederīgā nāvi Lielbritānijā.

Pēdējo dienu laikā ievērojami pieaudzis Covid-19 upuru skaits Baltijas valstīs. Igaunijā nāves gadījumu skaits ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 pieaudzis līdz 11, turklāt no trešdienas rītam līdz ceturtdienas rītam ar Covid-19 miruši seši cilvēki. Savukārt Lietuvā līdz šim reģistrēti deviņi nāves gadījumi ar Covid-19.

Latvijā līdz šim ar Covid-19 saslimuši 458 cilvēki. Tā kā Latvijā līdz šim nav reģistrēta neviena ar Covid-19 saistīta nāve, šāds saslimušo skaits Latviju ierindo to pasaules valstu, kur līdz šim nav reģistrēts neviens Covid-19 upuris, priekšgalā.

Pasaulē ar Covid-19 inficēto skaits strauji tuvojas vienam miljonam, slimības upuru skaitam tuvojoties 50 000 atzīmei. Lielākais ar Covid-19 sasirgušo cilvēku skaits patlaban reģistrēts ASV.

Top komentāri

mammucis1
m
Dievs, svētī Latviju!
CeramsNepiesauks...
C
Un kāpēc dienaisti noklusē ES tiesas spriedumu Polijai, Čehijai un Ungārijai par nelegālo robežpārkāpēju-migrantu neuzņemšanu? Delfisti un jaunisti ielika bet ļooooti ātri aizvāca no aktualitātēm...
Izņēmumu statistikā nav
I
Mirušo statistika: Igaunijā 11 beigti. Lietuvā 9. Baltkrievijā 4. Pleskavā 2. Visticamāk, ka vienkārši neprot noteikt nāves iemeslus, tāpēc arī ir 0.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Horvātija atver robežu desmit ES valstu pilsoņiem

Horvātija ceturtdien atvērusi robežu bez kādiem ierobežojumiem desmit Eiropas Savienības (ES) valstu pilsoņiem, tostarp Latvijas, Adrijas piekrastes valstij šādi atbalstot vitāli svarīgo tūrisma sek...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits