Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Patriarhs Kirils biedē, ka "antikrists cilvēci kontrolēs caur viedierīcēm"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hello
H
Vecīt,atsakies no visām savām dārgajām viedierīcēm,visos tavos īpašumos,tad nebūs jābaidās,ka antikrists tevi nogrābs.
Pravietisnejaukais
P
Garīgie darbinieki, kuri nesaprot Dieva varenību , vēlas paši ar fiziskiem līdzekļiem apkarot dažādas parādības un vēl arī - jaukties politikā. Kaut jūs atrastu sev citu nodarbi!
Nu ir nu gan velnišķa loģika!
N
GRĒKA IZPAUSMES FIZISKAJĀ PASAULĒ (kā PARĀDĪBAS)!!! Raksti, taču, skaidri pasaka, ka grēka izpausmes tika atklātas jau tad, kad fiziskās pasaules vēl nebija, un arī tad tās bija PARĀDĪBA? Grēks NEKAD nav parādība , jo ir reāls, un tas skar VISUS, bet ne visi to LABPRĀT realizē. Ne ar tūkstoš vārdiem, ne bez.
 • 1
 • 0
Pravietisnejaukais
P
Es nevaru šeit katru reizi izvērsties tūkstoš vārdos. "Parādības" ir jāsaprot kā grēka izpausmes fiziskajā pasaulē. Bet, par grēku taču ar Tevi arī nedrīkst runāt, Tu taču negrēko!
 • 2
 • 5
Interesanta frāze:
I
GARĪGIE DARBINIEKI (...) VĒLAS PAŠI (...) APKAROT DAŽĀDAS PARĀDĪBAS. Kādas parādības, vai DABAS parādības? Tā sakot, domādams neizdomāsi!
 • 5
 • 2
Pravietisnejaukais
P
Svētie Raksti Tā Kunga Vārds, apustuļa Pāvila vēstule Titam, 1.nodaļa : 15. Šķīstajiem visas lietas ir šķīstas, bet aptraipītajiem un neticīgajiem nekas nav šķīsts; aptraipīts ir viņu prāts un sirdsapziņa. 16. Tie apgalvo, ka pazīstot Dievu, bet darbos to noliedz.
Alahs
A
Debilajam demagogam Kirusam jau vislabak ir jazina kas to ir darijis un dara, bet nakotne cribas zud... ....Garīdznieku īpaši biedējot tas, kā tiek vākti un apkopoti lietotāju dati, tostarp atrašanās vieta, intereses un bailes. Šo informāciju, viņaprāt, var likt lietā "ārējie spēki", lai nodrošinātu kontroli pār cilvēkiem......baznicas, so zombiju sektantistu spejas paklaut cilvekus tos santazet un terorizet ka to gadu siemtiem ir darijusi baznicu zurkas, naida un laudanuma iemiesojumi...saja gadijuma resnvederainais kirils
Galka
G
Sita vajpratiga krievu sektanta Kirill naida parnemtaja purna ir skaidri nolasams, ka vins ir patiesais bieds un drauds cilvecei. Krievijas nacisti nespej samierinaties ar to, ka Ukraina ir izravusies no krievu sektantistu virskundzibas, krievi nevar samierinaties, ka Ukraina nekad vairs nebus Krievijas paklautiba un verdziba.
Kirilam pilnīgi VECAS ziņas.
K
Mūsu draudzē par visām šīm nākotnes izdarībām APKĀRTRAKSTS gāja jau 70-os gados, kad tas kā pasaka šķita, bet Bībele par to jau ziņoja apustuļa Jāņa laikā, un vēl agrāk, jo Pasaules Radīšana ir noslēgts process, un viss , kas būs nākotnē, ir sen jau zināms PAGĀTNĒ, jo pagātne un nākotne ir viens veselums.
Pravietisnejaukais
P
Var jau arī caur "caur vied - ierīcēm"... tomēr daudz ērtāk - caur baznīcām, kurās sastiepts iekšā daudz zelta, kam tur nav jābūt, bet nemanāmi izstumts laukā tas, kam tur ir jābūt.
Pravietisnejaukais > pilnīgataisnīb
P
Pasaule jūk prātā dēļ tam, ka pielūdz radību Radītāja vietā. "Nenormālība" ir sekundāra, primāra ir elkdievība, kuras dēļ cilvēkiem ir atņemts veselais saprāts. (Rom. 1:20)
Patriarhs Kira
P
Galvenais samaksāt popiem lai palūdz par dvēseļu glābšanu. Nu un Gundjajevam jaunai jahtai.
Kaspars
K
Oligarhs Kirils satraucies, ka tagad paliks bez ukraiņu ziedojumiem. Mazāk atliks savām jahtām, villām un citām viņam raksturīgajām ekskluzīvajām laicīgās dzīves lietām. Vienīgais garīgais līderis, kurš dzīvo kā miljardieris.
Ak,vai
A
Vecais sabijies,ka citplanētieši šo neaiznes un ...nepamet. Vecums nenāk viens.
 • 1
 • 2
eksis
e
nu ja, Bartolomejs tomosu Ukrainas baznīcai droši vien arī parakstīja ar eparakstu
Alla Borisovna
A
Manuprāt, Kirils ir optimists. Ja tik vienkārši - caur viedierīci, tad no šīs kontroles tikpat vienkārši arī atteikties. Piemēram, nomainīt viedtālruni pret podziņtālruni bez interneta pieslēguma.
Pravietisnejaukais
P
Allai žetons!
 • 6
 • 10
Nuja
N
Viņš nezina,ka kontrole notiks caur dārgiem rokaspulksteņiem.
Ants Krists
A
Tas gan dirš kā zirgs !
Pilnīga taisnība
P
Pasaule jūk prātā ar visa nenormālā pielūgšanu.
Elkus pielūgt daudziem ir normāli,
E
jo tā tas notiek no iesākuma. Pasaule prātā sajukt nevar, jo pasaules pašai prāta nav, jo tā pēc Dieva PADOMA radīta.
 • 10
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai esi apmierināts ar savu finansiālo situāciju?

Kopā nobalsojuši: 57

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits