Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Fotokonkursa Dienas sēne trešajā nedēļā uzvar fotogrāfija ar krāšņu baraviku ražu

Noslēgusies laikraksta Diena un a/s Latvijas valsts meži fotokonkursa Dienas sēne 2017 trešā nedēļa, kurā uzvaru gūst Aiga Dzendoletto no Jelgavas, saņemot īpašo lielās sēņu pannas koka paliktni no a/s Latvijas valsts meži. Aizvadītajā nedēļā 179 balsis ieguvusi fotogrāfija, kurā uzņemts bagātīgi klāts galds ar Vaiņodes pagastā atrastu baraviku ražu.

Katru nedēļu balvā koka paliktnis no a/s Latvijas valsts meži. Iknedēļas balvu saņem tas konkursa dalībnieks, kura iesniegtā fotogrāfija attiecīgajā nedēļā gūst visvairāk balsu fotokonkursa mājaslapā - Diena.lv/sene. Par balvas saņemšanu laikraksts Diena sazinās ar katru uzvarētāju personīgi.

Fotokonkurss šogad notiek no 28. jūlija līdz 20. oktobrim, šajā laika posmā iespējams gan piedalīties fotokonkursā, iesniedzot savu sēņu fotogrāfiju, gan balsot par citu fotogrāfijām.

Lai piedalītos konkursā, jāpievieno fotogrāfija Diena.lv/sene, aizpildot konkursa anketu, kurā nepieciešams precizēt kontaktinformāciju, kā arī citu būtisko informāciju saistībā ar sēņošanas procesu, kas saistās ar fotogrāfijā attēloto.

Fotogrāfiju var sūtīt arī pa pastu ar norādi "Konkursam DIENAS SĒNE" uz adresi: Andrejostas ielā 23, Rīgā, LV-1045, kā arī elektroniski uz [email protected]

Par saviem sēņošanas paradumiem laikraksts Diena aicina informēt arī virtuālajā vidē, ievietojot fotogrāfiju sociālajos tīklos kopā ar tēmturiem #dienassene un #mammadaba. Konkursa noslēgumā atraktīvākās fotogrāfijas īpašniekam tiks piešķirta konkursa organizatoru simpātiju balva – īpaši sēņotāja gumijas zābaki ar konkursa saukli "Latvieša gēni liek meklēt sēni!".

 


https://www.diena.lv/sene

Top komentāri

Dace
D
Vaaciet seenes, piepistes, lamaajiet Valdiibu (nemaksaa par seenneem...), tuuudalinj-taagadinj - pastalnieki danco!!! - viss, ko prot videejais 'latvietis'. Nozheelojami. Seenju vaaceeji. Piepisti.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas