Pirmdiena, 6. maijs
Didzis, Gaidis

Bertāns negūst punktus Spurs uzvarā

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio Spurs komanda trešdien Nacionālajā basketbolā asociācijā (NBA) ar uzvaru atgriezās no tā dēvētā rodeo izbraukuma.

Spurs savā laukumā ar rezultātu 105:93 (32:27, 19:21, 27:19, 27:26) pārspēja Detroitas Pistons.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā punktus neguva, garām aizmetot pa vienam divpunktu metieniem un tālmetienam.

Viņš toties izcīnīja četras atlēkušās bumbas, vienu reizi pārkāpa noteikumus un trīs reizes kļūdījās. Spurs ar viņu laukumā iemeta par diviem punktiem vairāk nekā ielaida.

Spurs vienībā ar 24 punktiem atzīmējās Lamarkuss Oldridžs, 17 punkti, 13 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles bija Demaram Derouzenam, bet 11 punkti un 14 bumbas zem groziem - austrietim Jākobam Pēltlam.

Pistons komandai 22 punktus guva Redžijs Džeksons, bet desmit punkti un 17 atlēkušās bumbas bija Andrē Dramondam.

Viesi Spurs komandai pretestību izrādīja tikai spēles pirmajā puslaikā, kad lielākais viņu pārsvars sasniedza piecu punktu vērtību. Mača otrajā daļā Sanatonio vienība visu laiku bija vadībā, lai gan ceturtajā ceturtdaļā Pistons vairākas reizes pietuvojās līdz divu punktu deficītam.

Spurs komanda atgriezusies no astoņu spēļu izbraukum sērijas, kurā izcīnīja tikai vienu uzvaru.

Sanatonio basketbolisti ar 34 uzvarām 63 spēlēs Rietumu konferencē ieņem astoto vietu, bet Pistons ar 29 panākumiem 60 cīņās ir septītā Austrumos.

Latvieša pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Oklahomasitijas Thunder.

Jonass izcīna savu pirmo uzvaru MXGP klasē

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta piektā posma - Portugāles "Grand Prix" - sacensībās prestižākajā MXGP klasē, svinot pirmo panākum...