Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Džeimsa triple-double neglābj Cavaliers no 0-2 sērijā pret Bostonu

Bostonas Celtics vienība Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Austrumu konferences fināla otrajā spēlē savā laukumā ar 107:94 (23:27, 25:28, 36:22, 23:17) otrdien uzvarēja Klīvlendas Cavaliers vienību.

Tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām Celtics izvirzījusies vadībā ar 2-0.

Šīs spēles pirmajā puslaikā iniciatīva piederēja Cavaliers vienībai, kas lielāko tā daļu bija vadībā, bet lielajā pārtraukumā devās ar septiņu punktu vadību (55:48).

Tomēr otrajā puslaikā Celtics lauza spēles gaitu, trešajā ceturtdaļā pārņemot vadību un to nezaudējot līdz pat mača beigām.

Celtics šīs sezonas izslēgšanas turnīrā ir izcīnījusi uzvaras visās deviņās mājas spēlēs.

Celtics sastāvā Džeilens Brauns iemeta 23 punktus, kamēr Terijs Rozjērs pievienoja 18 punktus, bet Els Horfords - 15 punktus un desmit atlēkušās spēles.

"Mēs cīnīsimies līdz galam. Nav svarīgi, vai uzvaram kaut ar puspunkta starpību. Uzvara ir pats svarīgākais," kaujinieciski noskaņots bija Rozjērs.

Savukārt Cavaliers vienību no zaudējuma neglāba Lebrons Džeimsa 42 punkti, turklāt viņam arī 12 rezultatīvas piespēles un desmit atlēkušās bumbas, kas basketbolistam ļāva gūt triple-double.

Pirmā puslaika izskaņā Džeimss, dodoties caurgājienā, saņēma sitienu ar plecu pa žokli no Bostonas komandas spēlētāja Džeisona Teituma. Viņš varēja turpināt spēli, tomēr nespēlēja vairs tādā līmenī kā pirms tam.

"Domāju, ka ar mani viss būs kārtībā. Šīs epizodes dēļ es miegu nezaudēšu. Laukumā no sevis ir jāatdod viss. Tikai tādā gadījumā dienas beigās vari ar to sadzīvot," norādīja Džeimss.

Vēl Klīvlendas komandas labā ar 22 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām izcēlās Kevins Lavs.

Nākamās divas sērijas spēles notiks Klīvlendā.

Tikmēr Rietumu konferences finālā pašreizējā NBA čempione Goldensteitas Warriors ar 1-0 atrodas vadībā pret Hjūstonas Rockets.

Vītoliņš: Mums vairs nav ko zaudēt

Latvijas hokeja izlases noskaņojums pirms spēles ar Zviedrijas komandu ir kaujiniecisks, piektdien pēc treniņa sarunā ar žurnālistiem sacīja komandas galvenais treneris Harijs Vītoliņš.