Rīgā +19 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Mieža un Lasmaņa pārstāvētā Beijing uzvar Šanhajas Challenger turnīrā

Latvijas 3x3 basketbola spēlētāju Naura Mieža un Kārļa Lasmaņa pārstāvētā Beijing komanda svētdien uzvarēja Šanhajas Challenger turnīrā.

"Beijing", kas izsēta ar otro numuru, ceturtdaļfinālā ar 20:18 apspēlēja citu Ķīnas vienību "Futian".

Lasmanis izcēlās ar 13 gūtiem punktiem un sešām atlēkušajām bumbām, bet Miezis diviem punktiem pievienoja divas rezultatīvas piespēles un piecas atlēkušās bumbas.

Pretiniekiem desmit punktus, septiņas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles sakrāja Tibo Fervorts.

Pusfinālā "Beijing" ar 21:18 pieveica Austrijas vienību "Vienna".

Lasmanis guva 12 punktus, bet Miezis četriem punktiem pievienoja trīs rezultatīvas piespēles un piecas atlēkušās bumbas.

Pretiniekiem pa pieciem punktiem guva Eniss Murati un Kvinsijs Digss.

Finālā "Beijing" ar 19:16 apspēlēja Ulanbatoras "MMC Energy" vienību (2.).

Miezis un Lasmanis sakrāja pa septiņiem punktiem un trim atlēkušajām bumbām, izceļoties arī ar attiecīgi trim un divām rezultatīvām piespēlēm.

Pretiniekiem septiņus punktus un četras atlēkušās bumbas sakrāja Dulgūns Enhbats.

Jau ziņots, ka sestdien "Beijing" B grupas spēlēs ar 13:11 pārspēja Lietuvas komandu "Marijampole" (7.), bet ar 17:21 zaudēja "Warsaw" vienībai (10.).

Visas trīs vienības grupu turnīru noslēdza ar bilanci 1-1, bet "Beijing" bija otra rezultatīvākā, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Šajā turnīrā komandas cīnījās arī par trim ceļazīmēm uz Čendu "Masters" turnīru oktobra nogalē.