Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

3x3 basketbols

Olimpisko čempionu treneris Feldmanis: Uzticība ir pamats visam

Disciplīna, mērķtiecība un dienas plānošana ir svarīgākais, lai cilvēks sasniegtu savus mērķus izglītībā, sportā, biznesā vai jebkur citur. To vai nu iemācās vai neiemācās. Visbiežāk to apgūts jau bērnībā, ja paveicas un vecāki ir priekšzīmīgi un disciplinēti, kā paraugs. Nākamā vide ir skola, ja bērns mācās un paralēli sporto, tad visam ir jābūt saplānotam un balansā. Mans, kā basketbola trenera pienākums, ir ne tikai virzīt un attīstīt jauniešos sporta iemaņas, bet veidot viņus par cilvēkiem. Tādēļ, par svarīgāko uzskatu – mācības un tikai tad sports.

Zeltītā sapulce pie Oskara un mukšana no lāča Tokijā

Latvijas 3 x 3 basketbola izlases spēlētāji un treneri ceļā pēc olimpiskās zelta godalgas kā vienu no lūzuma punktiem ne vienu reizi vien izcēla pie komandas fizioterapeita Oskara Urbanoviča sarīkoto sapulcīti, kurā visi kārtīgi izrunājušies, lai vēlāk laukumā ietu jau ar pavisam citu enerģiju un cīņassparu. Pēc apbalvošanas ceremonijas noķēru arī šīs sapulces vaininieku.

Sasniedz zvaigznes

"Sapņu komanda 2021" – atsaucoties uz filmu par pirmajiem Eiropas čempioniem klasiskajā basketbolā, nu jau tā nodēvēta 3 x 3 valstsvienība, kas kļuvusi par pirmo olimpisko čempioni šajā groza bumbas paveidā. Lieliskais četrinieks trešdien Tokijā vispirms pusfinālā ar 21:8 "aizslaucīja" Beļģijas izlasi un emociju, rakstura, sviedru un sāpju pilnā finālā ar 21:18 tika galā ar Krievijas Olimpiskās komitejas (KOK) komandu. Jau dažas minūtes vēlāk kvartets Aomi sporta centrā kāra kaklā olimpiskās zelta godalgas – Latvijai pirmās kopš 2012. gada.

Atgriezušies savā ādā

Fizioterapeita sasauktā sapulcīte palīdzējusi salikt pareizos akcentus Latvijas 3x3 basketbola izlases enerģijā, lai pēc neveiksmīgās olimpisko sacensību trešās dienas komanda izšķirošajās spēlēs Tokijā parādītu to sniegumu, ar kādu tā pēdējos gados pārsteigusi sava sporta veida eliti.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide