Rīgā +21 °C
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Niedolai double-double, Liepājas metalurgs uzveic TTT Rīga-Juniores

Liepājas metalurga basketbolistes otrdien spraigā cīņā Latvijas Sieviešu basketbola līgā (LSBL) viesos ar 74:72 pārspēja TTT Rīga-Juniores.

Liepājnieces pirmajā puslaikā iekrāja solīdu pārsvaru: perioda galotnē viešņas bija vadībā jau ar 21 punkta pārsvaru (43:22). Pēc pārtraukuma mājinieces veikli noķēra līderes un līdz pat spēles izskaņai ritēja līdzīga cīņa. Pēdējās pāris minūtēs liepājniecēm atkal izdevās mazliet atrauties, ko rīdzinieces pilnībā atspēlēt vairs nejaudāja.

Liepājas komandā kārtējo spēli ar double-double izcēlās Sabīne Niedola. Šoreiz viņai 28 punkti un 10 bumbas zem groziem, kā arī četras piespēles. Lauras Pelšes rēķinā 17 punkti. TTT Rīga-Juniores komandā labākā ar 18 punktiem bija Guna Lazdiņa.

Liepājas metalurgs svinēja sesto uzvaru līdzšinējās 17 spēlēs, kas komandu ierindo piektajā pozīcijā. Trīs panākumi 16 spēlēs ir TTT Rīgai-Juniorēm, kuras seko sestajā vietā.