Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Lsbl

Par Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) čempionvienību sestdien otro gadu pēc kārtas kļuva "TTT Rīga" vienība, kas finālsērijas ceturtajā mačā saspringtā cīņā ar 60:56 (18:20, 11:18, 16:9, 15:9) izbraukumā pieveica "Cēsis".Sērijā "TTT Rīga" guva panākumu ar rezultātu 3-1.Pēc līdzīgām pirmajām desmit minūtēm otrajā ceturtdaļā pēc Sabīnes Niedolas pēdējā sekundē gūtajiem punktiem "Cēsis" izvirzījās vadībā jau ar 38:29.

Pašreizējā valsts čempione TTT Rīga trešdien ar uzvaru sāka Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālsēriju, pirmajā mačā savā laukumā ar 60:56 (21:15, 21:19, 11:10, 7:12) uzvarot principiālo sāncensi Cēsis.TTT Rīga sastāvā 12 punktus iemeta amerikāniete Anna de Fordža, bet 11 pievienoja Kate Krēsliņa.

Cīņasspars jāpārnes uz valstsvienību

Piecas spēles ar intrigu no pirmās līdz pēdējai minūtei. Zelta godalgas tika rīdziniecēm, sudrabs cēsniecēm, bet ne mazāk gandarīts par uzvarētājām, domājams, palika jūrmalnieks - Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš. Un ne jau tikai paša vadītā kluba Jūrmala/Fēnikss labās spēles dēļ. Iepriekš viņš nav slēpis bažas par pašmāju čempionāta izlases kandidāšu konkurētspēju brīdī, kad tās tiks iemestas Eiropas līmeņa basketbolā. Finālsērijas spēles parādīja - lai kā būtu ar meistarību, cīņasspara un vēlmes uzvarēt šīm basketbolistēm netrūkst.

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālsērijas izšķirošajā, piektajā, mačā otrdien pašreizējās valsts čempiones Cēsis savā laukumā ar rezultātu 45:50 (10:11, 8:8, 19:19, 8:12) piekāpās TTT Rīga komandai.Tādējādi rīdzinieces finālsērijā bija pārākas ar rezultātu 3-2.

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālsērijas trešajā mačā trešdien "TTT Rīga" pagarinājumā ar 75:68 (21:21, 13:14, 15:12, 11:13, 15:8) izbraukumā pieveica pagājušās sezonas valsts čempiones "Cēsis".Sērijā līdz trim uzvarām "TTT Rīga" pārņēma vadību ar rezultātu 2-1. Sērijas ceturtais mačs, kas var kļūt par noslēdzošo, sestdien notiks Rīgā.