Bertāns ilgo spēles laiku nopelnīja ne tikai ar veiksmīgu darbību uzbrukumā, bet arī ar aktīvu iesaistīšanos aizsardzībā

Popovičs uzslavē Bertānu

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns komandas sniegumā dod savu artavu ne tikai ar gūtajiem punktiem, bet arī ar cīņu par atlēkušajām bumbām un labu darbu aizsardzībā, Bertāna veikumu uzslavējis Sanantonio Spurs vienības galvenais treneris Gregs Popovičs.

Bertāns pirmdien guva 16 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio Spurs savā laukumā ar rezultātu 123:96 (29:32, 31:17, 33:22, 30:25) pārspēja Filadelfijas 76ers, mājas spēļu sēriju noslēdzot ar piecām uzvarām sešās spēlēs.

Bertāns šajā duelī laukumā pavadīja 24 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā iemeta trīs no četriem tālmetieniem, vienu no diviem divpunktu metieniem un visus piecus soda metienus.

Tāpat viņš izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu un vienu reizi pārkāpa noteikumus. Spurs ar Bertānu laukumā iemeta par 30 punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija labākais rādītājs komandā.

"Viņš viennozīmīgi ir labs metējs un viņam netrūkst nekaunības, kas ir labi. Tajā pat laikā viņš cīnās arī par atlēkušajām bumbām un sedz pretinieku, tādējādi nopelnīdams savas minūtes laukumā," pēc spēles pauda Popovičs.

Sanantonio komanda ar 16 uzvarām 31 spēlē ieņem 11. vietu Rietumu konferencē.

Spurs nākamo spēli aizvadīs trešdien, kad viesosies pie Orlando Magic.