Rīgā +5 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Porziņģis: Clippers spēlēja kā izslēgšanas turnīrā

Dalasas Mavericks pretiniece Losandželosas Clippers otrdien spēlēja tā, kā būtu izslēgšanas turnīrs, pēc zaudējuma atzīst latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis.

Jau ziņojām, ka Porziņģis otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 15 punktus, bet Mavericks savā laukumā ar rezultātu 99:114 (27:34, 19:28, 31:31, 22:21) piekāpās Clippers komandai.

Abām komandām pirms mača bija piecu uzvaru sērija, bet Mavericks vienībai otrdien tā pārtrūka.

"Clippers ir titula pretendente un tā šosezon centīsies uzvarēt čempionātā. Viņi bija gatavi un spēlēja tā, it kā tas būtu izslēgšanas turnīrs. Mēs šodien pamatīgi "norāvāmies"," sarunā ar Ziemeļamerikas žurnālistiem atzina Porziņģis.

Tāpat liepājnieks uzteica pretinieku agresīvo spēli, kādu Clippers basketbolisti demonstrējuši jau no pirmajām minūtēm.

"Viņi parādīja, ka mums jāmācās, kā un cik intensīvi aizvadīt šādas spēles," teica latviešu basketbolists. "Tikām apspēlēti, bet mums no tā jāmācās un jāgatavojas nākamajam mačam."

Porziņģis šajā duelī laukumā pavadīja 30 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā iemeta vienu no pieciem divpunktu metieniem, trīs no astoņiem tālmetieniem un četrus no astoņiem soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra divas bumbas, bloķēja vienu metienu, pieļāva trīs kļūdas un vienu reizi pārkāpa noteikumus. Mavericks ar viņu laukumā ielaida par 13 punktiem vairāk nekā iemeta.

Latviešu basketbolists ar double-double izcēlies sešās no pēdējām septiņām spēlēm.

Viņš šajā sezonā laukumā bijis 16 spēlēs, kurās vidēji nospēlējis 31 minūti, guvis 18,3 punktus, izcīnījis 9,2 atlēkušās bumbas un bloķējis 2,1 metienu.

Mavericks ar 11 panākumiem 17 spēlēs atrodas Rietumu konferences ceturtajā vietā. Dalasas komanda nākamo maču aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Fīniksas Suns.