Otrdiena, 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Rubenes florbolistes izcīna otro vietu EuroFloorball turnīrā

Latvijas dāmu komanda Kocēnu Rubene sestdien izcīnīja otro vietu Cēsīs notiekošajā otrajā spēcīgākajā florbola klubu turnīrā EuroFloorball.Sacensību finālā Rubene ar 3:7 (1:2, 2:2, 0:3) pārliecinoši piekāpās Krievijas komandai Nauka, kura tādējādi kvalificējās nākamās sezonas Eiropas Čempionu kausa sacensībām.

Pirmās divas trešdaļas aizritēja līdzīgā cīņā, mājiniecēm divreiz panākot neizšķirtu, bet abus periodus noslēdzot tikai ar viena vārta deficītu. Tiesa, noslēdzošā trešdaļa Rubene komandai iesākās neveiksmīgāk, jo ļoti īsā laikā tika zaudēti divi vārti, nonākot iedzinējos jau ar 3:6. Turpinājumā mājinieču centieni lauzt spēles gaitu un mainīt rezultātu bija neveiksmīgi. Pie tam septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām Nauka florbolistes guva savus septītos vārtus šajā duelī.Rīdziniecēm divus vārtus guva Edīte Bankava, bet vienreiz precīza bija Evita Rudzīte. Tikmēr pie divām rezultatīvām piespēlēm tika Linda Līce.Kā zināms, pirmajā B apakšgrupas mačā Rubene ar 4:3 pārspēja Novi Targas MMKS Podhale no Polijas, bet otrajā duelī ar 9:0 tika pieveikta spāņu CDE El Valle, tādejādi grupā ieņemot pirmo vietu.Pusfinālā divu Latvijas komandu derbijā Rubene ar 5:4 apspēlēja A grupas otro labāko komandu Ķekavu, bet Nauka ar 5:4 pārspēja MMKS Podhale vienību.Tāpat sestdien plkst.18 sāksies fināls vīru turnīrā, kur mājinieki Cēsu Lekrings tiksies ar Norvēģijas komandu Greaker.Arī cēsnieku komanda savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras. Vispirms ar 12:3 tika pieveikta IKF Paris komandu no Francijas, bet trešdien ar 6:4 pārspēts arī Krievijas klubs Ņižņijnovgorodas Nižegorodec, kas mājiniekiem ļāva ieņemt pirmo vietu A grupā.Pusfinālā Lekrings tikās ar B grupas otrās vietas ieguvēju Rubenes kungu komandu. Šajā duelī Cēsu vienība vien papildlaikā izcīnīja uzvaru ar 5:4. Tikmēr Greaker pusfinālā ar 9:4 apspēlēja Nižegorodec vienību.Kā zināms, pēdējos dažus gadus spēcīgākās Eiropas komandas sacenšas Eiropas Čempionu kausā, bet pārējās vienības - EuroFloorball turnīrā.