Otrdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Amerikānis Krauzers ar olimpisko rekordu kļūst par čempionu lodes grūšanā

Amerikāņu vieglatlēts Raiens Krauzers ceturtdien tika kronēts par Riodežaneiro olimpisko spēļu čempionu lodes grūšanā.

Finālā Krauzers lodi grūda 22,52 metru tālumā, labojot olimpisko rekordu, bet savu personīgo rekordu viņš uzlaboja par 41 centimetru.

Tikmēr ar sudraba godalgu nācās samierināties pērnā gada pasaules čempionam Džo Kovačam, kurš savam tautietim zaudēja 74 centimetrus.

Savukārt bronzas medaļu ieguva Jaunzēlandes lodes grūdējs Tomass Volšs, kura rezultāts bija 21,36 metri.

Aiz goda pjedestāla palika divi sportisti, kuri laboja valsts rekordus. Ar 21,20 metriem ceturtais bija Kongo lodes grūdējs Frenks Elemba, bet piektais ar 21,02 metriem palika mājinieku favorīts Darlans Homani.

Sesto vietu tikmēr ieņēma iepriekšējo divu olimpisko spēļu čempions polis Tomašs Majevskis, kurš lodi grūda 20,72 metru tālumā.

Līdz šim Krauzeram lielākais panākums bija 2009.gada pasaules jauniešu čempiona tituls lodes grūšanā.

Riodežaneiro olimpiskās spēles noslēgsies svētdien.

Daugaviņš: Kluba sezonas beigas bija vilšanās

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš pirmdien sarunā ar žurnālistiem sacīja, ka sezonas izskaņa klubā bija liela vilšanās, jo neizdevās izcīnīt čempionu titulu.