Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vieglatlētika

Jaunā cerību disciplīna trīssoļlēkšana

Nākamās vieglatlētikas zvaigznes šonedēļ varēs skatīt Kenijas galvaspilsētā Nairobi, kur no trešdienas līdz svētdienai risināsies Pasaules čempionāts U20 vecuma grupai.

FOTO: Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā

13.augustā norisinājās svinīga ceremonija, atklājot atjaunoto Jāņa Daliņa stadionu un jauno vieglatlētikas manēžu. Ar klātbūtni pagodināja Latvijas Republikas izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Žoržs Tikmers, Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents Arnis Lagzdiņš, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un izcilā soļotāja Jāņa Daliņa mazdēli Pēteris Daliņš un Andrejs Jānis Daliņš ar ģimenēm. Vakarā Latvijas Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensības vieglatlētikā atklāja Valsts prezidents Egils Levits, informē Valmieras novada pašvaldība.

Vieglatlēti aiz Igaunijas, bet priekšā Lietuvai

Viens solis uz priekšu sperts, bet ziemeļu kaimiņi joprojām spēcīgākie. Latvijas vieglatlēti atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā Valmierā Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensībās ar 257 punktiem ieņēma otro vietu, par septiņiem punktiem apsteidzot Lietuvas komandu (250), bet krietni atpaliekot no Igaunijas vieglatlētiem (295).

Sporta karaliene skumst

Palameika Tokijā nesasniedz sešdesmit metru atzīmi, vieglatlēti – bez vietas desmitniekā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide