Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jau sākusies reģistrācija Nordea Rīgas maratonam

Trešdien oficiāli uzsāka dalībnieku reģistrāciju nākamā gada Nordea Rīgas maratonam, kura norise paredzēta 23.maijā.Sekojot pasaules prestižāko maratonu pieredzei, kad reģistrācijas process tiek uzsākts gadu iepriekš, šogad arī Nordea Rīgas maratons reģistrāciju sāk jau astoņus mēnešus pirms pasākuma, lai dotu iespēju visiem dalībniekiem izvēlēties atbilstošāko distanci un tai attiecīgi sagatavoties.

Rīkotāji cer, ka 2010.gadā Nordea Rīgas maratona atpazīstamība augs un kopumā pasākumā varētu piedalīsies vismaz 10 000 dalībnieki. Lai nodrošinātu visu dalībnieku drošību un augstu servisa līmeni, pasākuma organizatori un partneri jau tagad strādā pie Nordea Rīgas maratona sagatavošanas darbiem. Tuvojoties 20.gadu jubilejai Nordea Rīgas maratona organizatori kā vienu no būtiskākajām prioritātēm izvirza starptautiskās atpazīstamības veicināšanu un cer, ka 2010.gadā izdosies piesaistīt līdz pat 1 500 ārvalstu skrējēju no dažādām pasaules valstīm.  Tiks saglabāta iepriekšējā starptautiski jau sertificētā trase ar startu 11.Novembra krastmalā un finišu pie Arēnas Rīga. Dalībnieku izvēlei būs pieejamas piecas distances – maratona distance (42,195 km), pusmaratona distance (21,097 km), mini maratona distance (5 km), maratona stafete (12 km + 8 km + 8,5 km + 13,5 km = 42,195 km), kā arī Vienotības kilometra distance cilvēkiem ar kustību traucējumiem.  Dalībai Nordea Rīgas maratonā ir iespējams pieteikties līdz 2010. gada 19.maijam, piesakoties oficiālajā mājas lapā www.nordearigasmaratons.lv un Nordea bankas filiālēs visā Latvijā. 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atgriezīsies kontaktā

Labas ziņas beidzot sagaidījusi futbola virslīgas saime. Tās klubi Latvijā varēs pilnvērtīgi trenēties bez spēlētāju distancēšanās, turklāt ir signāli, ka sezona varētu sākties jūnija vidū. Tas ga...

Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi