Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rīgas maratons

Rīgas maratona 30. sezona: Sākas dalībnieku reģistrācija

Pirmdien, 16. septembrī, tiek atklāta Rimi Rīgas maratona 30. jubilejas sezona un reģistrācija. Atklāšana, kas jau ierasti tiek saukta par "Apņemšanās dienu", noritēs visas dienas garumā pie Brīvības pieminekļa – vietā, kur 1991. gadā tika izšauts starta šāviens pirmajam Rīgas maratonam

Rīgas maratons šogad notiks divas dienas

Par galvaspilsētas tradīciju kļuvušais Rīgas maratons šogad notiks divas dienas - 16. un 17.maijā, šodien notikumam veltītajā preses konferencē pastāstīja Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC).

Maratonā par visiem kopā noskrieti 190 000 kilometru

Rīgas ielas svētdienas rītā parasti ir pustukšas, bet reizi gadā tajās vērojams pamatīgs sastrēgums. Turklāt ielas piepildītas nevis ar automašīnām, bet gan ar skrējēju armiju, kas devusies ceļā pēc uzvaras. Tikai uzvara katram ir sava: vieniem medaļas un rekordi, citiem sadedzināti liekie kilogrami, bet vēl daudziem vienkārši prieks par to, ka esi ticis līdz finišam.

Satiksmes ierobežojumi Nordea Rīgas maratona laikā

Nordea Rīgas maratona laikā pilsētā būs satiksmes ierobežojumi un aizliegums atstāt auto virknē vietu. Maratons notiks 23.maijā - svētdien.Skrējiens notiks laikā no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 pa maršrutu:

Nordea Rīgas maratonam reģistrējušies vairāk nekā 2000 dalībnieku

Līdz 10.martam Nordea Rīgas maratonam reģistrējušies jau vairāk nekā 2000 dalībnieku, informēja 23.maijā paredzēto sacensību rīkotāji.No šiem diviem tūkstošiem ceturtā daļa ir ārzemnieki, katru nedēļu pieaug arī dalībvalstu skaits. Līdz šodienai pieteikušies skrējēji no 29 pasaules valstīm. Visvairāk skrējēju pagaidām pieteikušies no Somijas (144), kam seko Vācija (91) un Lielbritānija (46).

Rīgas maratonam jau reģistrējies pusotrs tūkstotis skrējēju

15 nedēļas līdz Nordea Rīgas maratonam reģistrējušies jau 1500 dalībnieku. Tas ir divas reizes vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pagājušā gadā. Gandrīz trešdaļa no visiem skrējējiem, kas reģistrējušies, ir ārzemnieki no 25 pasaules valstīm, informēja rīkotāji.  Lielākais dalībnieku skaits ir no Latvijas – 1094 dalībnieki.

Jau sākusies reģistrācija Nordea Rīgas maratonam

Trešdien oficiāli uzsāka dalībnieku reģistrāciju nākamā gada Nordea Rīgas maratonam, kura norise paredzēta 23.maijā.Sekojot pasaules prestižāko maratonu pieredzei, kad reģistrācijas process tiek uzsākts gadu iepriekš, šogad arī Nordea Rīgas maratons reģistrāciju sāk jau astoņus mēnešus pirms pasākuma, lai dotu iespēju visiem dalībniekiem izvēlēties atbilstošāko distanci un tai attiecīgi sagatavoties.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide