Maļukai Eiropas čempionātā 20.vieta 200 metros kompleksajā peldējumā

Ieva Maļuka pirmdien Romā Eiropas čempionātā peldēšanā 200 metros kompleksajā peldējumā ierindojās 20.vietā.

Savā peldējumā Latvijas sportiste finišēja sestā septiņu sportistu konkurencē, uzrādot laiku divas minūtes un 18,14 sekundes.

Visu sportistu vidū tas viņai deva 20.vietu 27 peldētāju vidū.

Labākā laika īpašniecei Izraēlas sportistei Anastasijai Gorbenko Maļuka zaudēja 5,02 sekundes.

Pusfinālā iekļuva 16 peldētājas. 16. labākais rezultāts (2:16,89) bija spānietei Albai Vaskesai Ruisai.

Pirms tam 50 metru priekšsacīkstēs brīvajā stilā Maļuka finišēja 26,12 sekundēs, otrajā peldējumā ieņemot trešo vietu. Visu sportistu vērtējumā Latvijas sportiste izcīnīja 26.pozīciju 39 peldētāju konkurencē.

No ātrākā laika īpašnieces zviedrietes Saras Sjestrēmas Latvijas peldētāja atpalika 1,62 sekundes.

Lai iekļūtu labāko sešpadsmitniekā, distance bija jāveic 25,63 sekundēs.

Daniils Bobrovs 50 metros brasā pirmajā priekšpeldējumā ieņēma piekto vietu septiņu sportistu konkurencē, finišējot ar laiku 29,59 sekundes un pusfinālā neiekļūstot.

Tas viņam deva 44.vietu 46 sportistu konkurencē, no labākā rezultāta autora itāļa Nikolo Martinengi atpaliekot 2,88 sekundes.

Eiropas čempionātā ūdens sporta veidos Latviju pārstāv četri sportisti - peldētāji Maļuka, Daniils Bobrovs, Ronens Kermans, kā arī daiļlēcēja Džeja Patrika.

Kontinenta meistarsacīkstes ūdenssporta veidos Itālijas galvaspilsētā Romā norisināsies līdz 21.augustam.