Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Pirmdiena, 15. aprīlis
Gastons, Aelita

Peldēšana

FOTO: Olimpietis Nakoņečnijs ar ģimeni Rīgā atklāj jaunu un modernu peldēšanas apmācību centru

Svētdien, 10. septembrī, pludmales sporta un atpūtas centrā Palms Beach Club, kas atrodas netālu no Starptautiskās lidostas Rīga pie Ulmaņa gatves pārvada (Mūkupurva iela 1c), olimpietis Ruslans Nakoņečnijs ar ģimeni pozitīvā un svinīgā gaisotnē oficiāli atklāja peldēšanas apmācību centru SWIM Baltic, kas būs pieejams gan aktīvā dzīvesveida piekritējiem, gan profesionāļiem. Peldēšanas prasmes tur varēs apgūt arī bērni.

Neiesaka peldēties septiņās Rīgas peldvietās

Septiņās iedzīvotāju iecienītās atpūtas vietās pie ūdenstilpēm šobrīd peldēties nav ieteicams, jo ūdens kvalitāte neatbilst higiēnas prasībām, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Aptauja: sieviešu vidū ir divreiz vairāk peldēt nepratēju nekā starp vīriešiem

Mēness aptiekas un pētījumu aģentūras Norstat veiktajā aptaujā noskaidrots, ka vairums iedzīvotāju – 72% peldi sāk lēnām ieejot ūdenī, tikai nedaudzi – 4% atzinuši, ka ūdenī ielec ar galvu pa priekšu vai taisnām kājām. Ja lēnām ūdenī ieiet 74% sievietes un 69% vīriešu, tad aptaujāto sieviešu vidū nav tādu, kuras peldei ūdenī lektu uz galvas. Toties starp sievietēm ir divreiz vairāk to, kuras neprot peldēt.

Sāc peldēšanu šovasar!

Iespējams, tieši šis ir labākais gada brīdis, lai rosinātu ikvienu uzsākt treniņus ūdenī, apgūt pamata peldēšanas prasmes un pēc tam turpinātu nodarboties baseinā visu cauru gadu, iekļaujot ūdens aktivitātes dzīvesveida modelī.

Nepietiekama prasme peldēt – dzīvības cenā

Par cilvēku, tostarp bērnu un jauniešu, nepietiekamo peldētprasmi un tās radītajiem dzīvības riskiem, kā arī neatliekamajiem pasākumiem situācijas uzlabošanai intervijā Guntaram Gūtem stāsta Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) prezidents Aivars Platonovs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide