Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

Snikum sestā vieta paralimpisko spēļu jāšanas sporta brīvās izvēles programmā

Latvijas sportists Rihards Snikus otrdien izcīnīja sesto vietu Londonas paralimpisko spēļu jāšanas sporta iejādes sacensību brīvās izvēles programmā 1a medicīnas grupā, kurā piedalās sportisti ar vissmagākajām veselības problēmām.

14 dalībnieku vidū Snikus, startējot ar zirgu Chardonnay, tika pie 72,150 punktiem.

Savukārt pārliecinošu uzvaru ar 84,750 punktiem izcīnīja Lielbritānijas sportiste Sofija Kristiansena, tiekot pie savas trešās zelta godalgas sacensībās.

Iepriekš piektdien sportisti sacentās komandu sacensībās, kurās Snikus, piedaloties ārpus konkurences, uzrādīja devīto rezultātu.

Savukārt svētdien viņš finišēja ceturtais individuālās shēmas sacensībās. Snikus bija pirmais Latvijas sportists vēsturē, kurš startēja paralimpisko spēļu iejādes sacensībās.

Kā ziņots, piektdien savu sesto paralimpisko medaļu karjerā un trešo zeltu izcīnīja Aigars Apinis, kurš triumfēja lodes grūšanā.

Latviju paralimpiskajās spēlēs, kas ilgs līdz 9.septembrim, pārstāvēs deviņi sportisti. Paralimpiskajās spēlēs Londonā par medaļām kopā cīnīsies 4200 atlēti no 166 valstīm.

Top komentāri

t
t
jauki! tā ir laba ziņa :)
Man prieks
M
Super!!!!! Es turēju īkšķus tieši par Rihardu! Un, Rihard, - Tev vēl ir priekšā daudz, daudz uzvaru, tā ir!!!! :))))
apsveicu
a
Malacis Rihards! Lai veicas turpmāk un daudz prieka un panākumu šajā brīnišķīgajā sevis izteikšanas veidā!
Skatīt visus komentārus

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.